МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 02.06.2011 р. N 163-р

Про відзначення в Миколаївській області Дня партизанської слави та 70-річчя партизанського руху в Україні

Відповідно до статей 2, 25 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Указу Президента України від 30 жовтня 2001 року N 1020/2001 "Про День партизанської слави", Постанови Верховної Ради України від 21 квітня 2011 року N 3301-VI "Про відзначення 70-річчя партизанського руху в України" та доручень Кабінету Міністрів України від 13 травня 2011 року N 23571/1/1-11 та від 18 травня 2011 року N 23646/0/1-11, з метою забезпечення підготовки та відзначення в Миколаївській області Дня партизанської слави та 70-річчя партизанського руху в Україні, консолідації суспільства, виховання у молодого покоління шанобливого ставлення та почуття поваги до ветеранів війни:

1. Створити організаційний комітет з підготовки та відзначення в Миколаївській області Дня партизанської слави та 70-річчя партизанського руху в Україні у складі згідно з додатком.

2. Затвердити заходи щодо підготовки та відзначення в Миколаївській області Дня партизанської слави та 70-річчя партизанського руху в Україні (далі - заходи), що додаються.

3. Затвердити кошторис витрат на проведення заходів, присвячених відзначенню в Миколаївській області Дня партизанської слави та 70-річчя партизанського руху в Україні (додається).

4. Управлінню культури облдержадміністрації (Гладун) забезпечити фінансування проведення заходів відповідно до затвердженого кошторису в установленому чинним законодавством порядку.

5. Доручити головам райдержадміністрацій, керівникам управлінь, відділів, інших структурних підрозділів облдержадміністрації та запропонувати міським (міст обласного значення) головам забезпечити виконання затверджених заходів та подати управлінню з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації інформацію про проведену роботу в строк до 26 вересня 2011 року.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови - керівника апарату облдержадміністрації Рукоманова В. М.

  

Голова облдержадміністрації

М. П. Круглов

  

Додаток
до розпорядження Миколаївської обласної державної адміністрації
02.06.2011 N 163-р

СКЛАД
організаційного комітету з підготовки та відзначення в Миколаївській області Дня партизанської слави та 70-річчя партизанського руху в Україні

Голова організаційного комітету:

Рукоманов
Вячеслав Михайлович

заступник голови - керівник апарату облдержадміністрації

Члени оргкомітету:

Василенко
Михайло Олександрович

заступник керівника апарату, начальник організаційного відділу апарату облдержадміністрації

Гладун
Світлана Миколаївна

начальник управління культури облдержадміністрації

Жук
Микола Васильович

начальник управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації

Левченко
Лариса Леонідівна

директор державного архіву Миколаївської області

Максимчук
Микола Михайлович

начальник управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації

Малахов
Андрій Анатолійович

начальник управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації

Мельніченко
Валерій Володимирович

начальник управління освіти і науки облдержадміністрації

Момотенко
Олександр Іванович

голова ради обласної організації ветеранів України (за узгодженням)

Пащенко
Володимир Валентинович

перший заступник голови Миколаївської обласної ради (за узгодженням)

Сапожнікова
Маргарита Олександрівна

заступник Миколаївського міського голови (за узгодженням)

Сивопляс
Ольга Вікторівна

начальник Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації

Скиба
Світлана Іванівна

начальник управління у справах преси та інформації облдержадміністрації

Тихий
Юрій Іванович

радник голови облдержадміністрації

Хотіна
Світлана Григорівна

начальник управління охорони здоров'я облдержадміністрації

  

Заступник голови - керівник
апарату облдержадміністрації

В. М. Рукоманов

  

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Миколаївської обласної державної адміністрації
02.06.2011 N 163-р

ЗАХОДИ
щодо підготовки та відзначення в Миколаївській області Дня партизанської слави та 70-річчя партизанського руху в Україні

1. Забезпечити упорядкування меморіалів, пам'ятників та пам'ятних знаків, кімнат бойової слави, що увічнюють пам'ять про подвиги партизанів і підпільників, місць поховань загиблих партизанів і підпільників.

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських (міст обласного значення) рад (за узгодженням).

До 20 вересня 2011 року.

2. Провести у м. Миколаєві зустріч з ветеранами підпільного руху, мітинг та покладання квітів до пам'ятника В. Лягіну, встановити почесну варту біля пам'ятника.

Управління облдержадміністрації: з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю, культури, виконавчий комітет Миколаївської міської ради (за узгодженням).

22 вересня 2011 року.

3. Провести мітинги та покладання квітів до пам'ятників загиблим у роки Великої Вітчизняної війни.

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських (міст обласного значення) рад (за узгодженням).

22 вересня 2011 року.

4. Провести зустрічі керівників місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з ветеранами підпільно-партизанського руху, організувати вручення почесних нагород, цінних подарунків, вітальних адрес тощо, відвідування ветеранів-інвалідів за місцем їхнього проживання, в госпіталях і будинках-інтернатах.

Голови райдержадміністрацій, міські (міст обласного значення) голови (за узгодженням), обласна організація ветеранів України (за узгодженням).

До 22 вересня 2011 року.

5. Організувати вивчення повсякденних потреб колишніх партизанів і підпільників, вдів загиблих з метою підвищення рівня соціально-побутового та медичного обслуговування, розглянути в установленому порядку питання щодо надання за рахунок місцевих бюджетів адресної матеріальної допомоги.

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських (міст обласного значення) рад (за узгодженням), Головне управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, управління охорони здоров'я облдержадміністрації.

До 22 вересня 2011 року.

6. Провести у загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах тематичні уроки, лекції, бесіди з історії підпільно-партизанського руху в період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років.

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських (міст обласного значення) рад (за узгодженням), управління освіти і науки облдержадміністрації.

Вересень 2011 року.

7. Організувати безкоштовне відвідування учнівською та студентською молоддю музею "Підпільно-партизанський рух на Миколаївщині в роки Великої Вітчизняної війни".

Управління облдержадміністрації: освіти і науки, культури.

Вересень 2011 року.

8. Організувати виставки фотографій, документів, а також архівних матеріалів в музеях, бібліотеках, кімнатах бойової слави, присвячені історії підпільно - партизанського руху в період Великої Вітчизняної війни 1941 - 1945 років, організувати творчі зустрічі та концертні програми.

Голови райдержадміністрацій, міські (міст обласного значення) голови (за узгодженням), управління культури облдержадміністрації, державний архів Миколаївської області.

Вересень 2011 року.

9. Забезпечити широке висвітлення у засобах масової інформації заходів з підготовки та відзначення в Миколаївській області Дня партизанської слави та 70-річчя партизанського руху в Україні.

Райдержадміністрації, виконавчі комітети міських (міст обласного значення) рад (за узгодженням), управління у справах преси та інформації облдержадміністрації.

Вересень 2011 року.

  

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Миколаївської обласної державної адміністрації
02.06.2011 N 163-р

Кошторис
витрат на проведення заходів, присвячених відзначенню в Миколаївській області Дня партизанської слави та 70-річчя партизанського руху в Україні

1.

Квіткова продукція

3000 грн.

2.

Технічне супроводження заходу

2000 грн.

3.

Транспортне забезпечення

2000 грн.

4.

Концертна програма

2000 грн.

5.

Медичне обслуговування

200 грн.

 

Всього:

9200 грн.

  
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали