ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 24.02.2012 р. N 308

Київ

Про відзначення в місті Києві у 2012 році Року спорту та здорового способу життя

Відповідно до статті 22 Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", статті 22 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", розпорядження Кабінету Міністрів України від 27.04.2011 N 360-р "Про заходи щодо підготовки та проведення в Україні у 2012 році Року спорту та здорового способу життя" (План N 360-р), Порядку організації та проведення в м. Києві недержавних масових громадських заходів політичного, релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру, затвердженого рішенням Київської міської ради від 24.06.99 N 317/418, з метою розвитку фізичної культури і спорту в м. Києві, в межах функцій органу виконавчої влади:

1. Створити Організаційний комітет з відзначення в місті Києві у 2012 році Року спорту та здорового способу життя та затвердити його склад, що додається.

2. Надати право голові Організаційного комітету з відзначення в місті Києві у 2012 році Року спорту та здорового способу життя вносити, у разі потреби, зміни до його персонального складу в установленому порядку.

3. Районним в місті Києві державним адміністраціям, Головному управлінню у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Головному управлінню освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

3.1. Надати пропозиції щодо відзначення в місті Києві у 2012 році Року спорту та здорового способу життя та в місячний термін подати їх до Організаційного комітету з відзначення в місті Києві у 2012 році Року спорту та здорового способу життя для складання загальноміського плану.

3.2. Забезпечити організацію та проведення заходів, пов'язаних з відзначенням в місті Києві у 2012 році Року спорту та здорового способу життя, а також сприяти залученню до участі в заходах громадських організацій, спонсорів та меценатів.

4. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків прийняти рішення щодо висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Новохатька Л. М.

 

Голова

О. Попов

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
24.02.2012 N 308

СКЛАД
Організаційного комітету з відзначення в місті Києві у 2012 році Року спорту та здорового способу життя

Новохатько
Леонід Михайлович

- заступник голови Київської міської державної адміністрації, голова Організаційного комітету

Вовк
Володимир Семенович

- начальник Головного управління у справах сім'ї, молоді та спорту, заступник голови Організаційного комітету

Гусєва
Людмила Миколаївна

- заступник начальника управління організаційно-масової роботи та спортивних споруд - начальник відділу організаційно-масової роботи Головного управління у справах сім'ї, молоді та спорту, секретар Організаційного комітету

Барський
Валерій Євгенович

- перший заступник голови Київської міської організації фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" (за згодою)

Горюнова
Віра Зіновіївна

- начальник Головного управління освіти і науки

Даукшас
Василій Казимирович

- директор Київського міського центру з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт"

Збітнєва
Оксана Іванівна

- начальник управління преси та інформації

Зімін
Сергій Георгійович

- голова Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації

Матвієнко
Петро Миколайович

- голова Подільської районної в місті Києві державної адміністрації

Панченко
Людмила Володимирівна

- заступник начальника Головного управління - начальник управління спорту Головного управління у справах сім'ї, молоді та спорту

Петриченко
Віктор Павлович

- голова Київського міського фізкультурно-спортивного товариства "Спартак" (за згодою)

Сущенко
Сергій Миколайович

- голова Печерської районної в місті Києві державної адміністрації

Хонда
Марина Петрівна

- начальник Головного управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю.

 

Заступник голови - керівник апарату

О. Пузанов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали