ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про відзначення ювілеїв закарпатських письменників Івана Чендея та Петра Скунця

20 травня 2012 року виповнюється 90 років з дня народження видатного українського письменника, кіносценариста Івана Михайловича Чендея.

20 травня 2012 року виповнюється 70 років з дня народження видатного українського письменника, поета Петра Миколайовича Скунця.

Враховуючи важливість постатей Івана Чендея та Петра Скунця для розвитку української літератури, Верховна Рада України постановляє:

1. Урочисто відзначити на державному рівні ювілеї з дня народження Івана Чендея та Петра Скунця.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

у двотижневий термін з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів щодо відзначення на державному рівні ювілеїв Івана Чендея та Петра Скунця;

у двотижневий термін з дня утворення зазначеного організаційного комітету розробити та затвердити план заходів щодо відзначення на державному рівні ювілеїв Івана Чендея та Петра Скунця, вирішити питання щодо фінансового та матеріально-технічного забезпечення цих заходів.

3. Рекомендувати Державному комітету телебачення і радіомовлення України організувати трансляції тематичних теле- і радіопередач, присвячених життю і діяльності Івана Чендея та Петра Скунця, забезпечивши висвітлення в засобах масової інформації заходів, що проводитимуться у зв'язку з відзначенням їх ювілеїв.

4. Запропонувати:

Українському державному підприємству поштового зв'язку "Укрпошта" видати поштові марки, присвячені ювілеям Івана Чендея та Петра Скунця;

Закарпатській обласній державній адміністрації та Закарпатській обласній раді організувати упорядкування закладів і вулиць, яким присвоєні імена Івана Чендея та Петра Скунця.

5. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності.

6. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ЛИТВИН

м. Київ
22 березня 2012 року
N 4615-VI

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали