МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 06.07.2011 р. N 114-рк

Про відзначення з нагоди Дня металурга

Відповідно до статті 6 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Положення про Почесну грамоту Миколаївської обласної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 1 серпня 2000 року N 587-р, за багаторічну плідну працю, відповідальне ставлення до обраної справи, вагомий особистий внесок у розвиток металургійної і гірничодобувної промисловості, високий професіоналізм та з нагоди відзначення Дня металурга нагородити Почесною грамотою Миколаївської обласної державної адміністрації:

Бєлявцева
Олександра Яковича

слюсаря-ремонтника дільниці розмелу товариства з обмеженою відповідальністю "Миколаївський глиноземний завод"

Звягінцева
Віталія Івановича

апаратника-гідрометалурга дільниці згущення товариства з обмеженою відповідальністю "Миколаївський глиноземний завод"

Івлєву
Тетяну Миколаївну

сестру медичну медико-санітарної частини товариства з обмеженою відповідальністю "Миколаївський глиноземний завод"

Панкова
Анатолія Олександровича

провідного інженера - конструктора відділу забезпечення запчастинами і конструкторською документацією ремонтно-механічної бази товариства з обмеженою відповідальністю "Сервісний центр "Металург"

Степаніцина
Віктора Федоровича

слюсаря механоскладальних робіт 6 розряду ремонтно-механічного цеху ремонтно-механічної бази товариства з обмеженою відповідальністю "Сервісний центр "Металург"

 

Голова облдержадміністрації

М. П. Круглов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали