ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26.08.2011 р. N 1522

Київ

Про виготовлення проектно-кошторисної документації на виконання аварійно-відновлювальних робіт на перетині вулиць Олени Теліги та Копилівської у Подільському районі

Відповідно до статті 78 Бюджетного кодексу України, статті 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішення Київської міської ради від 30.12.2010 N 573/5385 "Про бюджет міста Києва на 2011 рік", постанови Кабінету Міністрів України від 08.11.96 N 1369 "Про інженерний захист територій, об'єктів і споруд від зсувів" (із змінами і доповненнями), протоколу Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 11.07.2011 N 55 "Про аварійну ситуацію, яка склалася на проїзній частині на перетині вулиць Олени Теліги та Копилівської в Подільському районі" та з метою виконання невідкладних робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на проїзній частині на вулиці Олени Теліги, в межах функцій органів місцевого самоврядування:

1. Визначити замовником розробки проектно-кошторисної документації та виконання робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на проїзній частині на перетині вулиць Олени Теліги та Копилівської комунальну корпорацію "Київавтодор".

2. Комунальній корпорації "Київавтодор":

2.1. Забезпечити розробку та затвердження в установленому порядку проектно-кошторисної документації, зазначеної в пункті 1 цього розпорядження.

2.2. Забезпечити упродовж десяти днів виконання аварійно-відновлювальних робіт.

2.3. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт.

2.4. Отримати ордер на тимчасове порушення благоустрою в Головному управлінні контролю за благоустроєм виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

2.5. Після виконання аварійно-відновлювальних робіт забезпечити відновлення дорожнього покриття на проїзній частині на перетині вулиць Олени Теліги та Копилівської.

2.6. Роботи виконувати згідно з Правилами благоустрою міста Києва, затвердженими рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 N 1051/1051 (із змінами та доповненнями).

2.7. При виконанні робіт дотримуватись норм і правил безпеки у будівництві.

3. Головному управлінню транспорту та зв'язку виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) профінансувати роботи з розробки проектно-кошторисної документації на виконання аварійно-відновлювальних робіт на перетині вулиць Олени Теліги та Копилівської за рахунок коштів, передбачених в бюджеті м. Києва на поточний ремонт вулично-шляхової мережі м. Києва за кодом функціональної класифікації видатків 100203 "Благоустрій міст, сіл, селищ" КЕКВ 1310 на суму 200,0 тис. грн.

4. Комунальному підприємству "Київдорсервіс":

4.1. Розробити, погодити та затвердити в установленому порядку тимчасові схеми організації дорожнього руху на період підготовчих, протиаварійних та відновлювальних робіт на вулиці Олени Теліги.

4.2. Відповідно до тимчасової схеми організації дорожнього руху, зазначеної у пункті 4.1, встановити необхідні дорожні знаки, знаки маршрутного орієнтування.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали