ЯГОДИНСЬКА МИТНИЦЯ

НАКАЗ

від 29.08.2011 р. N 555

Про виключення підприємства-резидента із Реєстру підприємств, до товарів і транспортних засобів яких установлено спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення, визначених нормативно-правовими актами Державної митної служби України

У зв'язку зі зміною організаційно-правової форми підприємства, керуючись пунктом 15 Порядку визначення підприємств-резидентів, до товарів і транспортних засобів яких може встановлюватися спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення, затвердженого наказом Держмитслужби України від 10.08.2009 N 736 (далі - Порядок), наказую:

1. Виключити із "білого" списку Реєстру підприємств, до товарів і транспортних засобів яких установлено спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення, визначених нормативно-правовими актами Державної митної служби України (далі - Реєстр) ВАТ "ВОЛИНЬХОЛДІНГ" (код ЄДРПОУ 20134889, місцезнаходження 45612, Волинська область, смт Торчин, вул. І. Франка, 4)

2. Вважати таким, що втратив чинність, наказ Волинської митниці від 06.05.2010 N 141 "Про внесення підприємства-резидента до Реєстру підприємств, до товарів і транспортних засобів яких установлено спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення, визначених нормативно-правовими актами Державної митної служби України".

3. Начальнику відділу організації митного контролю та роботи митних посередників Євтушку П. М. забезпечити:

3.1. Направлення паперової копії наказу на адресу підприємства, зазначеного у пункті 1 наказу, та електронної копії наказу Департаменту організації митного контролю та оформлення, Департаменту боротьби з контрабандою, аналізу ризиків та протидії корупції, митним органам.

3.2. Внесення відповідних відміток до Єдиної автоматизованої інформаційної системи Держмитслужби України.

4. Голові комісії, створеній відповідно до наказу Ягодинської митниці від 28.03.2011 N 174 "Про створення постійнодіючої комісії", у встановлений строк здійснити оцінювання підприємства за процедурою, встановленою Порядком.

5. Заступнику начальника відділу організаційного та документального забезпечення Гурко М. В. забезпечити доведення наказу до структурних підрозділів митниці згідно розрахунку розсилки.

6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступників начальника митниці згідно розподілу обов'язків.

 

Т. в. о. начальника митниці

Л. С. Єленич

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали