КИЇВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА МИТНИЦЯ

НАКАЗ

від 07.10.2011 р. N 1554

Про виключення підприємства-резидента із Реєстру підприємств, до товарів і транспортних засобів яких установлено спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення, визначених нормативно-правовими актами Державної митної служби України

На виконання пункту 15 Порядку визначення підприємств-резидентів, до товарів і транспортних засобів яких може встановлюватися спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення, затвердженого наказом Держмитслужби від 10.08.2009 N 736, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 31.08.2009 за N 814/16830, у зв'язку із зміною організаційно-правової форми підприємства, наказую:

1. Виключити із "білого" списку Реєстру підприємств, до товарів і транспортних засобів яких установлено спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення, визначених нормативно-правовими актами Державної митної служби України (далі - Реєстр), підприємство:

N
з/п

Назва підприємства

Код ЄДРПОУ

Місцезнаходження

1

ЗАТ "ЛИСИЧАНСЬКА НАФТОВА ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ"

32292929

93113, Луганська обл., м. Лисичанськ, вул. Свердлова, 371, офіс 1-А

2. Начальникам структурних підрозділів митниці не застосовувати до товарів і транспортних засобів зазначеного підприємства форми і обсяги митного контролю та митного оформлення, наведені у Переліку інформаційних кодів нормативно-правових актів Державної митної служби України, окремі положення яких не застосовуються під час митного контролю та митного оформлення до товарів і транспортних засобів підприємств, що внесені до "білого"/"зеленого" списків Реєстру (наказ Держмитслужби України від 10.08.2009 N 736).

3. Начальнику відділу організації митного контролю та роботи митних посередників Пахомову О. В.:

3.1. Забезпечити направлення паперової копії даного наказу зазначеному підприємству та електронної копії наказу до Департаменту організації митного контролю та оформлення, Департаменту боротьби з контрабандою, аналізу ризиків та протидії корупції, митним органам.

3.2. Внести зміни до програмно-інформаційного комплексу "Реєстр підприємств, які працюють по спрощеному порядку" Єдиної автоматизованої інформаційної системи Держмитслужби.

4. Начальнику відділу організаційного та документального забезпечення Бурі З. М. довести наказ до відома структурних підрозділів митниці згідно з розрахунком розсилки.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступників начальника Київської регіональної митниці згідно тимчасового покладання повноважень.

Загальний контроль залишаю за собою.

 

Начальник Київської
регіональної митниці

Д. В. Поліщук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали