ЧЕРКАСЬКА МИТНИЦЯ

НАКАЗ

від 28.09.2011 р. N 433

Про виключення підприємства-резидента із Реєстру підприємств, до товарів і транспортних засобів яких установлено спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення, визначених нормативно-правовими актами Державної митної служби України

У зв'язку зі зміною організаційно-правової форми підприємства, керуючись пунктом 15 Порядку визначення підприємств-резидентів, до товарів і транспортних засобів яких може встановлюватися спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення, затвердженого наказом Держмитслужби України від 10.08.2009 N 736, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 31.08.2011 за N 814/16830 (далі - Порядок), наказую:

1. Виключити із "зеленого" списку Реєстру підприємств, до товарів і транспортних засобів яких установлено спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення, визначених нормативно-правовими актами Державної митної служби України (далі - Реєстр) ВАТ "Лебединський насіннєвий завод" (код ЄДРПОУ 00388932, місцезнаходження Черкаська обл., Шполянський р-н, с. Лебедин, вул. Заводська, 17).

2. Начальникові відділу організації митного контролю та роботи митних посередників Конюшенку Ю. В. забезпечити:

2.1. Направлення паперової копії наказу на адресу підприємства, зазначеного у пункті 1 цього наказу, та електронної копії наказу Департаменту організації митного контролю та оформлення, Департаменту боротьби з контрабандою, аналізу ризиків та протидії корупції, митним органам.

2.2. Внесення відповідних відміток до Єдиної автоматизованої інформаційної системи Держмитслужби України.

3. Голові комісії, створеній відповідно до наказу Черкаської митниці від 22.10.2010 N 463 "Про створення комісії" (зі змінами) у встановлений строк здійснити оцінювання підприємства за процедурою, встановленою Порядком.

4. Відділу організаційного та документального забезпечення забезпечити розсилку цього наказу.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника начальника митниці.

 

Т. в. о. начальника митниці

С. О. Лавренюк

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали