СХІДНА МИТНИЦЯ

НАКАЗ

від 06.10.2011 р. N 982

Про виключення підприємства-резидента із Реєстру підприємств, до товарів і транспортних засобів яких установлено спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення, визначених нормативно-правовими актами Державної митної служби України

На виконання пункту 15 Порядку визначення підприємств-резидентів, до товарів і транспортних засобів яких може встановлюватися спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення, затвердженого наказом Держмитслужби від 10.08.2009 N 736, та у зв'язку із зміною найменування підприємства, наказую:

1. Виключити із "білого" списку Реєстру підприємств, до товарів і транспортних засобів яких установлено спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення, визначених нормативно-правовими актами Державної митної служби України (далі - Реєстр) ЗАТ "АВК" (код ЄДРПОУ 30482582, адреса: 83062, м. Донецьк, вул. 1-а Олександрівка, 9).

2. Відділу організації митного контролю та роботи митних посередників (Федоров С. Г.).

2.1. Забезпечити направлення паперової копії даного наказу до зазначеного підприємства, а електронної копії наказу до Департаменту організації митного контролю та оформлення, Департаменту боротьби з контрабандою, аналізу ризиків та протидії корупції, регіональним митницям, митницям.

2.2. Внести відповідну інформацію до Реєстру в Єдиній автоматизованій інформаційній системі Держмитслужби України.

3. Відділу організаційного та документального забезпечення (Лоскутова М. В.) направити наказ до структурних підрозділів Східної митниці згідно реєстру розсилки.

4. Відповідальність за виконанням наказу покласти на заступників начальника митниці згідно розподілу функціональних обов'язків.

Загальний контроль залишаю за собою.

 

Т. в. о. начальника
Східної митниці

І. І. Михальков

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали