ДНІПРОПЕТРОВСЬКА МИТНИЦЯ

НАКАЗ

від 25.01.2012 р. N 43

Про виключення ТОВ "ТД ДНІПРО ПЛАСТ" із Реєстру підприємств, до товарів і транспортних засобів яких установлено спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення, визначених нормативно-правовими актами Держмитслужби України

Відповідно до п. 13 Порядку визначення підприємств-резидентів, до товарів і транспортних засобів яких може встановлюватися спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення, затвердженого наказом Держмитслужби від 10.08.2009 N 736, зареєстрованого в Міністерстві юстиції 31.08.2009 за N 814/16830 (далі - Порядок), наказую:

1. Виключити ТОВ "ТД ДНІПРО ПЛАСТ" із "білого" списку Реєстру підприємств, до товарів і транспортних засобів яких установлено спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення, визначених нормативно-правовими актами Державної митної служби України (далі - Реєстр).

2. В. о. начальника відділу організації митного контролю Маргаритіну В. В. забезпечити:

2.1. Направлення після підписання цього наказу завіреної його копії підприємству ТОВ "ТД ДНІПРО ПЛАСТ".

2.2. Направлення електронної копії цього наказу до Департаменту організації митного контролю та оформлення, Департаменту боротьби з контрабандою, аналізу ризиків та протидії корупції, митним органам.

2.3. Внесення інформації про виключення ТОВ "ТД ДНІПРО ПЛАСТ" із "білого списку" до Реєстру в Єдиній автоматизованій інформаційній системі Державної митної служби України.

3. Вважати такими, що втратили чинність, накази Дніпропетровської митниці від 28.03.2011 N 226 "Про внесення підприємства-резидента до Реєстру підприємств, до товарів і транспортних засобів яких установлено спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення, визначених нормативно-правовими актами Державної митної служби України" (Наказ N 226), від 03.11.2011 N 774 "Про призупинення дії наказу Дніпропетровської митниці від 28.03.2011 N 226".

4. Відділу організаційного та документального забезпечення (Кекуатовій Н. І.) забезпечити ознайомлення з цим наказом заступників начальника митниці та начальників структурних підрозділів.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступників начальника митниці відповідно до Розподілу обов'язків між начальником Дніпропетровської митниці та його заступниками.

Загальний контроль залишаю за собою.

 

В. о. начальника митниці

В. В. Борса

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали