КИЇВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА МИТНИЦЯ

НАКАЗ

від 09.09.2011 р. N 1435

Про виключення з переліку підприємств, які не поновлювали дані в обліковій картці з 01.01.2009

На виконання наказу Держмитслужби України від 13.01.2006 N 14 "Про введення в дію Переліку документів, що утворюються в митних органах України, спеціалізованих митних установах та організаціях, із зазначенням строків зберігання" та з метою впорядкування бази обліку суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності Київської регіональної митниці наказую:

1. Виключити з переліку підприємств, які перебувають на обліку у Київській регіональній митниці, суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності, що не поновлювали реєстраційні документи з 01.01.2009.

2. Відділу інформаційних технологій та митної статистики з 01.01.2012 скасувати облік підприємств в електронній базі Київської регіональної митниці та Єдиній автоматизованій інформаційній системі Держмитслужби України.

3. Заступнику начальника відділу інформаційних технологій та митної статистики (Слюсарю В. Л.), начальникам підрозділів митного оформлення довести даний наказ до відома суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності.

4. Начальнику відділу організаційного та документального забезпечення Бурі З. М. довести наказ згідно з розрахунком розсилки.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника відділу інформаційних технологій та митної статистики Слюсаря В. Л.

Загальний контроль залишаю за собою.

 

Начальник Київської
регіональної митниці

Д. В. Поліщук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали