ПОЛТАВСЬКА МИТНИЦЯ

НАКАЗ

від 12.09.2011 р. N 592

Про виключення ЗАТ "Джей Ті Інтернешнл Україна" із "білого" списку Реєстру

Відповідно до п. 13 Порядку визначення підприємств-резидентів, до товарів і транспортних засобів яких може встановлюватися спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення, затвердженого наказом Держмитслужби від 10.08.2009 N 736 та в зв'язку із набранням законної сили постанови Автозаводського районного суду м. Кременчук про притягнення до адміністративної відповідальності посадової особи ЗАТ "Джей ТІ Інтернешнл Україна" наказую:

1. Виключити ЗАТ "Джей Ті Інтернешнл Україна" (Полтавська обл., м. Кременчук, вул. 1905 року, 19, код ЄДРПОУ 14372142) з "білого" списку Реєстру підприємств, до товарів і транспортних засобів яких установлено спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення, визначених нормативно-правовими актами Державної митної служби України (далі - Реєстр).

2. Начальнику відділу організації митного контролю та роботи митних посередників Вороньку В. Л.:

2.1. забезпечити направлення паперової копії наказу на адресу ЗАТ "Джей Ті Інтернешнл Україна".

2.2. надіслати електронну копію наказу до Департаменту організації митного контролю та оформлення, Департаменту боротьби з контрабандою, аналізу ризиків та протидії корупції, регіональних митниць, митниць та внести необхідну інформацію до Реєстру.

3. Начальнику відділу організаційного та документального забезпечення Герасименко І. М. забезпечити направлення наказу до підрозділів митниці згідно розрахунку розсилки.

4. Наказ Полтавської митниці від 20.07.2010 N 388 "Про внесення ЗАТ "Джей Ті Інтернешнл Україна" до "білого" списку Реєстру" вважати таким, що втратив чинність.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника начальника митниці Таркановського В. І.

 

В. о. начальника митниці

В. П. Лось

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали