ПІВДЕННА МИТНИЦЯ

НАКАЗ

від 25.08.2011 р. N 812

Про виключення ЗАТ "Іллічівськзовніштранс" з "білого" списку Реєстру підприємств, до товарів і транспортних засобів яких установлено спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення, визначених нормативно-правовими актами Державної митної служби України

Відповідно до пункту 15 Порядку визначення підприємств-резидентів, до товарів і транспортних засобів яких може встановлюватися спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення, затвердженого наказом Держмитслужби від 10.08.2009 N 736, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України від 31.08.2009 за N 814/16830 (далі - Порядок N 736), у зв'язку зі зміною організаційно-правової форми та адреси підприємства з Закритого акціонерного товариства "Іллічівськзовніштранс" (ідентифікаційний номер суб'єкта: 1860124; 68000, Одеська обл., м. Іллічівськ, вул. Промислова, 2) на Публічне акціонерне товариство "Іллічівськзовніштранс" (ідентифікаційний номер суб'єкта: 1860124; 68000, Одеська обл., м. Іллічівськ, вул. Промислова, 7) наказую:

1. Виключити з "білого" списку Реєстру підприємств, до товарів і транспортних засобів яких установлено спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення, визначених нормативно-правовими актами Державної митної служби України (далі - Реєстр):

ЗАТ "Іллічівськзовніштранс" (ідентифікаційний номер суб'єкта: 1860124; 68000, Одеська обл., м. Іллічівськ, вул. Промислова, 2).

2. Т. в. о. заступника начальника відділу організації митного контролю та роботи митних посередників (Кирилов В. В.) забезпечити:

2.1. Направлення паперової копії цього наказу на адресу ПАТ "Іллічівськзовніштранс".

2.2. Направлення електронної копії цього наказу до Департаменту організації митного контролю та оформлення, Департаменту боротьби з контрабандою, аналізу ризиків та протидії корупції Держмитслужби України, митним органам.

2.3. Внесення відповідної інформації до Реєстру в Єдиній автоматизованій інформаційній системі Держмитслужби.

3. Голові постійно діючої комісії з оцінювання діяльності підприємств відповідно до Критеріїв оцінки підприємств-резидентів, до товарів і транспортних засобів яких може встановлюватися спрощений порядок застосування процедур митного контролю та митного оформлення (Куц С. А.) забезпечити оцінювання ПАТ "Іллічівськзовніштранс" за процедурою, встановленою Порядком N 736.

4. Начальнику відділу організаційного та документального забезпечення (Кіпенко Н. М.) забезпечити розсилку цього наказу до відповідних підрозділів митниці.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника начальника митниці Куца С. А.

 

Начальник Південної митниці

Т. Ю. Бойченко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали