ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29.04.2011 р. N 322

Про виконання обласного бюджету за I квартал 2011 року

Розглянувши поданий Головним фінансовим управлінням облдержадміністрації звіт про виконання обласного бюджету за I квартал 2011 року, слід відмітити, що основні показники по доходах і видатках виконані.

Доходи загального фонду обласного бюджету виконано на 101,1 відсотка, одержано 42,1 млн. гривень. У порівнянні з відповідним періодом 2010 року надходження зросли на 4,3 млн. гривень або на 11,3 відсотка.

Податку з доходів фізичних осіб надійшло 36,5 млн. гривень, надходження збільшилися на 4,9 млн. гривень, або 15,5 відсотка, плати за ліцензії - 3,7 млн. гривень, що на 1,4 млн. гривень більше, ніж у I кварталі минулого року, зборів та платежів за спеціальне використання природних ресурсів - 1 млн. гривень.

Дотації вирівнювання з державного бюджету отримано 86,3 млн. гривень.

Субвенцій з державного бюджету одержано за загальним фондом - 223,8 млн. гривень, за спеціальним фондом - 13 млн. гривень.

Видатки загального фонду (без врахування субвенцій з державного бюджету) склали 143 млн. гривень.

На утримання установ освіти спрямовано 59,6 млн. гривень, охорони здоров'я - 62,5 млн. гривень, соціального захисту - 5,4 млн. гривень, культури та мистецтва - 9,1 млн. гривень, фізичної культури і спорту - 2,6 млн. гривень, молодіжної політики - 0,6 млн. гривень, обласної ради - 1,2 млн. гривень.

Видатки на заробітну плату з нарахуваннями на неї становлять 92,4 млн. гривень, на оплату за спожиті бюджетними установами енергоносії та житлово-комунальні послуги - 17,9 млн. гривень, продукти харчування - 4,9 млн. гривень, медикаменти - 6,8 млн. гривень, виплату стипендій - 4,8 млн. гривень, пільгових пенсій - 0,9 млн. гривень.

В цілому на захищені статті спрямовано 127,7 млн. гривень.

На виплату допомог на догляд за інвалідом I чи II групи внаслідок психічного захворювання використано 97,1 тис. гривень, пільг на медичне обслуговування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи - 338,9 тис. гривень, компенсаційних виплат інвалідам на бензин, ремонт, техобслуговування автотранспорту та транспортне обслуговування - 29,3 тис. гривень.

Обласні програми профінансовано на 2,7 млн. гривень.

На виплату щомісячної доплати до пенсії особам, на яких поширюється статус ветеранів ОУН, УПА спрямовано 337,5 тис. гривень.

Районними державними адміністраціями не забезпечено виконання пункту 18 рішення обласної ради від 5 січня 2011 р. N 1130 та розпорядження голови обласної державної адміністрації від 26 січня 2011 року N 35 (Розпорядження N 35) щодо виділення коштів з районних бюджетів обласному бюджету на виконання програми рятування людей на водних об'єктах Тернопільської області на 2010 - 2014 роки.

Кошти на створення обласного центру ранньої соціальної реабілітації дітей-інвалідів в сумі 959,1 тис. гривень не використовувались.

Спеціальний фонд обласного бюджету за доходами виконано на 17,7 млн. гривень. Власних надходжень бюджетних установ одержано 14,5 млн. гривень, податку з власників транспортних засобів - 1,7 млн. гривень, збору за першу реєстрацію транспортних засобів - 0,4 млн. гривень, збору за забруднення навколишнього природного середовища - 0,8 млн. гривень.

Видатки спеціального фонду склали - 13,9 млн. гривень, з них використано субвенції на фінансування ремонту приміщень управлінь праці та соціального захисту - 24,2 тис. гривень, утримання бюджетних установ - 12,4 млн. гривень, природоохоронні заходи - 0,2 млн. гривень, фінансування робіт, пов'язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом і утриманням комунальних доріг - 1,3 млн. гривень.

За підсумками виконання обласного бюджету за I квартал 2011 року та з метою належної організації його виконання у 2011 році:

1. Схвалити звіт про виконання обласного бюджету за I квартал 2011 року та подати його на розгляд обласної ради (додається до оригіналу).

2. Районним державним адміністраціям, виконкому Тернопільської міської ради:

2.1. Спільно з податковими органами активізувати роботу щодо збільшення надходжень до місцевих бюджетів відповідно до заходів, затверджених розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 26 січня 2011 року N 35 (Розпорядження N 35).

2.2. Забезпечити у повному обсязі виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ, розрахунків за спожиті енергоносії та комунальні послуги, не допускаючи будь-якої заборгованості за вказаними статтями видатків.

При уточненні місцевих бюджетів всіх рівнів ініціювати спрямування на вказані видатки, а також на оздоровлення дітей соціально незахищених категорій не нижче рівня 2010 року вільних залишків коштів та коштів від перевиконання доходної частини місцевих бюджетів.

2.3. Посилити контроль за цільовим та в повному обсязі використанням бюджетними установами виділених асигнувань, субвенцій з державного бюджету з метою недопущення виникнення значних залишків коштів на їхніх рахунках на кожну звітну дату.

2.4. Під час укладання договорів (контрактів) щодо закупівлі товарів, робіт і послуг обов'язково передбачити застосування штрафних санкцій до суб'єктів господарювання за невиконання або несвоєчасне виконання зобов'язань, визначених договорами (контрактами).

2.5. Спільно з органами місцевого самоврядування організувати роботу щодо наповнення спеціального фонду місцевих бюджетів та використання отриманих коштів за цільовим призначенням на вирішення питань соціально-економічного розвитку територій.

2.6. Вжити заходів щодо виділення коштів з районних бюджетів обласному бюджету на фінансування в обсягах, передбачених програмою організації рятування людей на водних об'єктах Тернопільської області на 2010 - 2014 роки, про що інформувати обласну державну адміністрацію до 1 червня 2011 року.

3. Головному управлінню праці та соціального захисту населення облдержадміністрації внести конкретні пропозиції щодо цільового та ефективного використання коштів, передбачених в обласному бюджеті на створення центрів професійної реабілітації інвалідів та соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

4. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації про стан виконання цього розпорядження інформувати облдержадміністрацію до 1 серпня 2011 року.

5. Контроль за виконанням розпорядження доручити заступникам голови обласної державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова обласної
державної адміністрації

В. А. Хоптян

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали