ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 14.06.2011 р. N 252

Про виконання подання прокуратури області щодо усунення порушень вимог земельного законодавства

На підставі подання виконуючого обов'язки прокурора Волинської області від 30 травня 2011 року про усунення порушень вимог земельного законодавства, відповідно до статей 2, 13, 17, 21, 31, 35 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статті 17 Земельного кодексу України, з метою усунення виявлених порушень вимог земельного законодавства, здійснення координації державного контролю за використанням та охороною земель, розпорядженням землями державної власності, координацією діяльності державних органів земельних ресурсів на території області:

1. Попередити голів райдержадміністрацій про їх персональну відповідальність за дотримання чинного законодавства при виданні розпоряджень із земельних питань та встановлення дієвої координації здійснення державного контролю за використанням та охороною земель у районах.

2. Начальникові Головного управління Держкомзему в області В. Василенку в установленому порядку вирішити питання про притягнення посадових осіб, які допустили порушення вимог земельного законодавства, до дисциплінарної відповідальності.

3. Головам районних державних адміністрацій спільно з територіальними органами Держкомзему:

3.1. Ужити заходів щодо усунення та недопущення порушень Земельного кодексу України, Закону України "Про державний контроль за використанням та охороною земель".

3.2. Установити належний державний контроль за використанням та охороною земель у районах області.

3.3. Відповідно до Порядку контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 9 березня 1999 року N 339, провести позапланові перевірки здійснення виконавчими комітетами сільських, селищних, міських (міст районного значення) рад делегованих повноважень органів виконавчої влади з питань контролю за дотриманням земельного законодавства, використанням і охороною земель.

3.4. Про результати проведеної роботи проінформувати обласну державну адміністрацію до 27 червня 2011 року.

4. Землевпорядним організаціям області звернути увагу на якість виготовлення документації із землеустрою.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації В. Карпюка.

  

Голова обласної
державної адміністрації

Б. Клімчук

  
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали