ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 21.06.2011 р. N 340

Про виконання постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2011 N 586

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2011 N 586 "Деякі питання фінансування заходів з літнього оздоровлення та відпочинку дітей" (Постанова N 586), з метою створення оптимальних умов для відпочинку, оздоровлення дітей влітку 2011 року, керуючись статтями 22, 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Визначити управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації розпорядником коштів, виділених з державного бюджету у сумі 556 тисяч гривень (п'ятсот п'ятдесят шість тисяч гривень) на літнє оздоровлення та відпочинок дітей у 2011 році.

2. Управлінню у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації (Золкіна):

2.1. Забезпечити цільове використання виділених згідно з цим розпорядженням коштів, затвердити кошторис і списки дітей, що направлятимуться для оздоровлення та відпочинку, та до 05.10.2011 подати до Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України звіт про їх використання.

2.2. Забезпечити оздоровлення дітей з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей з малозабезпечених і багатодітних сімей.

2.3. Укласти угоди з оздоровчими закладами - переможцями конкурсних торгів щодо закупівлі путівок з подальшим розподілом та безкоштовною передачею їх виконавчим органам міських рад та райдержадміністраціям для оздоровлення та відпочинку 70 відсотків - дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 20 відсотків - дітей-інвалідів, 10 відсотків - дітей з малозабезпечених і багатодітних сімей.

2.4. Затвердити списки дітей, що направляються на оздоровлення та відпочинок, і розмістити їх на офіційному сайті.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови - начальника Головного управління охорони здоров'я облдержадміністрації Петряєву О. Б.

 

В. о. голови облдержадміністрації

С. Г. Дергунов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали