ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 22.09.2011 р. N 1741

Київ

Про виконання ремонтних робіт у нежилих приміщеннях будинку N 6 на вул. Червоноармійській в Шевченківському районі

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про основи містобудування", з метою раціонального використання нежилих приміщень в будинку комунальної власності територіальної громади міста Києва, враховуючи незадовільний технічний стан нежилих приміщень будинку N 6 на вул. Червоноармійській, що підтверджено результатами обстеження фахівцями будівельної лабораторії КП "Київжитлоспецексплуатація", та враховуючи протокол наради з оперативних питань від 05.09.2011 року у заступника голови Київської міської державної адміністрації Крамаренка Р. М.:

1. Комунальному підприємству "Київжитлоспецексплуатація":

1.1. Виступити замовником виконання ремонтних робіт нежилих приміщень в будинку N 6 на вул. Червоноармійській, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва.

1.2. Розробити та затвердити в установленому порядку кошторисну документацію на ремонтні роботи, які необхідно виконати у нежилих приміщеннях будинку N 6 на вул. Червоноармійській.

1.3. Фінансування робіт здійснити за рахунок коштів підприємства в сумі 800,0 тис. грн.

2. Питання висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали