ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Тринадцята сесія

РІШЕННЯ

від 14.12.2011 р. N 49

Про виконання рішень міської ради

Заслухавши інформацію секретаря міської ради В. Лескова про хід виконання рішень міської ради та відповідно до статті 39 Регламенту Хмельницької міської ради VI скликання, міська рада вирішила:

1. Інформацію секретаря міської ради В. Лескова - взяти до відома (додаток 1).

2. Зняти з контролю рішення міської ради як такі, що виконані (додаток 2).

 

Міський голова

С. Мельник

 

Додаток 1
до рішення Хмельницької міської ради
14.12.2011 N 49

ІНФОРМАЦІЯ
про виконання рішень міської ради

N 10 сьомої сесії від 18.01.2007 "Про надання управлінню у справах сім'ї та молоді дозволу на продовження строку оренди цілісного майнового комплексу Будинок молоді "Проскурів" Хмельницькому національному університету".

Рішення виконується. Відповідно до даного рішення Хмельницькому національному університету продовжено оренду БМ "Проскурів" на 25 років для створення молодіжного Центру з проведення культурно-масових заходів виховного і розважального змісту для студентів, учнів та молоді міста.

Договір оренди ЦМК БМ "Проскурів", що належить до власності територіальної громади міста Хмельницького в особі Хмельницької міської ради та перебуває на позабюджетному обліку управління молоді та спорту Хмельницької міської ради, укладено між Хмельницьким національним університетом та управлінням у справах сім'ї та молоді та нотаріально посвідчено 23 жовтня 2007 року.

Відповідно до рішення виконавчого комітету від 24.01.2008 N 75 "Про дозвіл на передачу в суборенду частини приміщення цілісного майнового комплексу Будинок молоді "Проскурів" були укладені та нотаріально посвідчені Додаткові Договори від 19.06.2008 та 25.12.2009 щодо суборенди. Орендна плата за ЦМК БМ "Проскурів" за кожний наступний місяць визначається шляхом коригування орендної плати за попередній місяць на індекс інфляції за наступний місяць. Орендна плата перераховується до міського бюджету щомісяця до 12 числа наступного за звітним місяцем і станом на жовтень 2011 року становить 692 гривні.

На підставі п. 1 рішення сімнадцятої сесії міської ради N 10 від 02.04.2008 "Про внесення змін до рішення сьомої сесії міської ради від 18.01.2007 N 10 "Про надання управлінню у справах сім'ї та молоді дозволу на продовження строку оренди цілісного майнового комплексу Будинок молоді "Проскурів" та на виконання рішення тридцять другої сесії міської ради від 23.12.2009 року N 6 "Про внесення змін в рішення сьомої сесії міської ради від 18.01.2007 N 10" були укладені Додаткові Договори від 14.05.2008 та 26.01.2010 щодо безоплатного навчання десяти випускників шкіл міста.

В останній редакції Додаткового Договору від 26.01.2010 закріплено: "Хмельницькому національному університету здійснювати безоплатне навчання десяти випускників шкіл міста Хмельницького із категорій, визначених чинним законодавством: дітей сиріт, дітей інвалідів I - II груп та дітей інвалідів з дитинства, дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, дітей, чиї батьки загинули чи стали інвалідами на вугледобувних підприємствах, дітей військовослужбовців Збройних Сил України, інших військових формувань працівників правоохоронних органів, які загинули під час виконання службових обов'язків за направленням управління освіти Хмельницької міської ради". Даний Додатковий Договір знаходиться під контролем та виконанням управління освіти. За наявною інформацією виконується щорічно.

На даний час готується до укладення Додатковий Договір "Про внесення змін до Договору оренди ЦМК БМ "Проскурів", що належить до власності територіальної громади міста Хмельницького в особі Хмельницької міської ради та перебуває на позабюджетному обліку управління молоді та спорту Хмельницької міської ради від 23 жовтня 2007 року у зв'язку з припиненням управління у справах сім'ї та молоді та правонаступництвом новоствореного управління молоді та спорту та у зв'язку з новою оцінкою суборендованих приміщень.

Відповідно до п. 5.6 Договору оренди ЦМК БМ "Проскурів" від 23.10.2007, орендар зобов'язаний здійснити завершення реконструкції та ремонт комплексу до 01.01.2009 та ввести його в експлуатацію.

Відповідно до п. 8.3 Договору оренди від 23.10.2007 у ЦМК БМ "Проскурів" повинні організовуватись та проводитись спільні заходи ХНУ та управління у справах сім'ї та молоді Хмельницької міської ради для студентів, учнів та молоді міста з використанням орендованого майна, некомерційні заходи на безоплатній основі. Даний пункт Договору виконується не в повному обсязі у зв'язку з незавершеною реконструкцією і неможливістю використання в повній мірі корисних площ ЦМК БМ "Проскурів".

Під час проведення передвиборчої кампанії 2010 року до міської та обласної рад, на зустрічах з виборцями Південно-Західного мікрорайону були висловлені чисельні критичні зауваження щодо відсутності у мікрорайоні культурно-розважального закладу та бездіяльності БМ "Проскурів".

На виконання протокольного доручення від 04.11.2010, висловленого на робочій нараді керівників управлінь та відділів виконавчого комітету Хмельницької міської ради щодо відновлення роботи молодіжного Центру "Проскурів", 09.11.2010 проведено спільну нараду керівництва департаменту економіки, управління у справах сім'ї та молоді Хмельницької міської ради з керівниками навчальних закладів Південно-Західного мікрорайону міста з метою вивчення питання завершення реконструкції та спільного використання ЦМК БМ "Проскурів" для організації дозвілля, проведення культурно-масових заходів для студентів, молоді, мешканців мікрорайону та всього міста.

Обговорено питання відновлення діяльності ЦМК БМ "Проскурів". Ректор ХНУ М.Скиба наголосив на обмеженні фінансування щодо капітального будівництва та проведення поточних ремонтів. Ректор вказав на те, що університетом щомісячно сплачується орендна плата відповідно до Договору від 23.10.2007 до міського бюджету в сумі 692 гривні. В комплексі університетом проведено повну заміну опалювальної системи та системи електромереж, замінено перекриття даху глядацької зали, відремонтовано фойє. На дані роботи витрачено 937 тисяч гривень. Ректор університету просив міську владу розглянути можливість надання фінансової допомоги на проведення ремонтно-відновлювальних робіт БМ "Проскурів". За результатами наради було прийнято рішення в місячний термін підготувати кошторис ХНУ для повної відбудови приміщення.

Даний кошторис керівництвом ХНУ протягом року не складено. Подальші ремонтно-відновлювальні роботи в БМ "Проскурів" практично не проводиться.

N 29 другої сесії від 15.12.2010 "Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок в постійне користування, короткострокову оренду, поновлення договорів оренди, надання земельних ділянок за технічною документацією юридичним особам, суб'єктам підприємницької діяльності, громадянам, внесення змін до рішень сесії та відміну п. 7 додатка рішення 3-ї сесії міської ради N 23 від 19.06.2002 р.".

Рішення виконується. Додаток 1 п. 1 виконано, отримано державний акт, п. 2, 3 в стані виконання, додаток 2 п. 4 - виконано, договір оренди передано на реєстрацію в управління Держкомзему міста Хмельницького, п. 1 - 3, 5 - 8 - в стані виконання, додаток 3 - виконано, договори оренди передано на реєстрацію в управління Держкомзему міста Хмельницького.

N 41 п'ятої сесії від 30.03.2011 "Про припинення права користування земельними ділянками та надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок суб'єктам підприємницької діяльності, юридичним особам, громадянам".

Рішення виконується. Додаток 1 в стані виконання, додаток 2 п. 1, 2 - виконано, документи передано ліцензованим організаціям для розробки проектів землеустрою, п. 3 в стані виконання.

N 57 п'ятої сесії від 30.03.2011 "Про поновлення договору оренди товариству з обмеженою відповідальністю "Модест".

Рішення виконується. Готуються документи для поновлення договору оренди земельної ділянки.

N 80 п'ятої сесії від 30.03.2011 "Про припинення договору оренди землі шляхом його розірвання за згодою сторін та надання земельної ділянки в короткострокову оренду приватному підприємству "Татуін".

Рішення в стані виконання. Готуються документи для укладання договору оренди земельної ділянки.

N 81 п'ятої сесії від 30.03.2011 "Про надання земельних ділянок в постійне користування за технічною документацією управлінню капітального будівництва департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів".

Рішення в стані виконання. Готуються документи для надання земельних ділянок в постійне користування за технічною документацією УКБ.

N 4 шостої сесії від 27.04.2011 "Про затвердження переліків об'єктів міської комунальної власності, що підлягають приватизації" (Перелік N 4).

Рішення виконується. Додаток 1 (Перелік N 4) - виконано, укладено договори купівлі-продажу нежитлових приміщень. Кошти від приватизації приміщень в повному обсязі надійшли до міського бюджету. Додаток 2 (Перелік N 4) п. 1, 5 - приміщення виставлялись на аукціон 2 рази, аукціони не відбулись, оскільки не було подано жодної заяви, планується виставити приміщення на повторний аукціон; п. 2, 3 - за результатами аукціону укладено договори купівлі-продажу нежитлових приміщень, кошти від приватизації приміщень в повному обсязі надійшли до міського бюджету; п. 4, 6 - за результатами аукціонів укладено договори купівлі-продажу нежитлових приміщень. Кінцевий термін сплати коштів не настав.

N 26 шостої сесії від 27.04.2011 "Про затвердження проекту землеустрою, надання земельної ділянки в постійне користування Свято-Успенській церкві мікрорайону "Ружична" та внесення зміни до рішення сесії міської ради".

Рішення в стані виконання. Готуються документи для надання земельної ділянки в постійне користування Свято-Успенській церкві мікрорайону Ружична.

N 29 шостої сесії від 27.04.2011 "Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх в постійне користування, в короткострокову оренду, поновлення договорів оренди земельних ділянок за технічною документацією юридичним особам, суб'єктам підприємницької діяльності, громадянам та внесення зміни в рішення сесії".

Рішення виконується. Додаток 1 - в стані виконання, додаток 2 п. 1 - 3, 7 - 9 - в стані виконання, 4 - 6, 10, 11 - виконано, договори оренди передано на реєстрацію в управління Держкомзему міста Хмельницького, додаток 3 п. 1, 2, 4, 6, 9 - 11 - виконано, договори оренди передано на реєстрацію в управління Держкомзему міста Хмельницького, п. 3, 5, 7, 8 - в стані виконання, додаток 4 - в стані виконання.

N 30 шостої сесії від 27.04.2011 "Про припинення права користування земельними ділянками та надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок суб'єктам підприємницької діяльності, юридичним особам, громадянам".

Рішення виконується. Додаток 1 - виконано, виготовлено проекти землеустрою, додаток 2 - в стані виконання, додаток 3 п. 1 - 6 - в стані виконання, п. 7 - виконано, виготовлено проект землеустрою.

N 34 шостої сесії від 27.04.2011 "Про затвердження проектів відведення земельних ділянок та передачу їх в короткострокову оренду юридичним особам, суб'єкту підприємницької діяльності".

Рішення в стані виконання. Готуються документи для укладання договорів оренди земельних ділянок.

N 35 шостої сесії від 27.04.2011 "Про передачу земельної ділянки безоплатно у власність об'єднанню співвласників 35-квартирного житлового будинку N 26 на вул. Гагаріна "Гармонія".

Рішення в стані виконання. Готуються документи для надання земельної ділянки безоплатно у власність ОСББ.

N 36 шостої сесії від 27.04.2011 "Про надання дозволу на проведення експертно грошових оцінок земельних ділянок несільськогосподарського призначення".

Рішення в стані виконання. Готуються документи для проведення експертно грошових оцінок земельних ділянок.

N 37 шостої сесії від 27.04.2011 "Про надання земельної ділянки в оренду за технічною документацією приватному малому підприємству "Будівельник-2" та приватному підприємству виробничо-комерційній фірмі "Будмонтажсервіс".

Рішення в стані виконання. Готуються документи для укладання договору оренди земельної ділянки.

N 41 шостої сесії від 27.04.2011 "Про припинення права користування частини земельної ділянки та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки фізичній особі - підприємцю Мельник В. В. та фізичній особі - підприємцю Іваницькому О. А.".

Рішення в стані виконання. Готуються документи для передачі ліцензованим організаціям для розробки проекту землеустрою.

N 42 шостої сесії від 27.04.2011 "Про припинення договорів оренди землі шляхом їх розірвання за згодою сторін та надання земельних ділянок в короткострокову оренду суб'єкту підприємницької діяльності, юридичній особі, громадянці".

Рішення виконується. В додатку п. 1 - виконано, договір оренди передано на реєстрацію в управління Держкомзему міста Хмельницького, п. 2, 3 - в стані виконання.

N 18 сьомої сесії від 15.06.2011 "Про затвердження переліків об'єктів міської комунальної власності, що підлягають приватизації" (Перелік N 18).

Рішення виконується. Додаток 1 (Перелік N 18) - п. 1 виключено з додатка рішенням дев'ятої сесії міської ради від 10.08.2011 N 17 (Рішення N 17); п. 2 - проведено підготовку об'єкта до продажу, висновок про вартість об'єкта затверджено управлінням комунального майна та погоджено рішенням виконавчого комітету, проект договору купівлі-продажу направлено покупцю. Покупцем договір не укладено. Висновок про вартість приміщення для укладення договору купівлі-продажу дійсний по 08.02.2012. Додаток 2 (Перелік N 18) - приміщення було виставлене на аукціон, який відбувся 18 жовтня 2011 року. 24.10.2011 укладено договір купівлі-продажу, кошти в повному обсязі надійшли до міського бюджету.

 

Секретар міської ради

В. Лесков

 

Додаток 2
до рішення Хмельницької міської ради
14.12.2011 N 49

Пропонується зняти з контролю рішення

N 19 двадцять третьої сесії від 04.02.2009 "Про затвердження матеріалів вибору земельних ділянок та надання дозволу на розроблення проектів відведення земельних ділянок під будівництво об'єктів містобудування".

Рішення виконано. Забудовнику затверджено матеріали вибору земельної ділянки та надано дозвіл на розроблення проекту землеустрою.

N 68 двадцять четвертої сесії від 08.04.2009 "Про погодження проекту землеустрою щодо зміни межі м. Хмельницького".

Рішення виконано. Прийнято Постанову Верховної Ради України "Про зміну і встановлення меж міста Хмельницький і Хмельницького району Хмельницької області" (Постанова N 3349-VI).

N 71 двадцять четвертої сесії від 08.04.2009 "Про надання згоди на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади міста Хмельницького автомобільних шасі ЗиЛ-130 Міністерства Оборони України для потреб Хмельницького міського навчально-курсового комбінату".

У зв'язку із прийняттям рішення N 2 позачергової тридцять дев'ятої сесії від 14.09.2010 "Про надання дозволу Хмельницькому навчально-курсовому комбінату на списання з балансу транспортних засобів" потреби в автомобільних шасі ЗиЛ-130 в міському навчально-курсовому комбінаті немає.

N 61 двадцять восьмої сесії від 23.09.2009 "Про надання згоди на розроблення містобудівного обґрунтування розміщення об'єктів реконструкції квартир, приміщень, внесення зміни в пункт 24 рішення 18-ї сесії міської ради від 07.09.2004 року N 22".

Рішення виконано. Фізичні особи підприємці і юридичні особи отримали дозвіл на розроблення містобудівних обґрунтувань об'єктів реконструкції квартир в багатоповерхових житлових будинках, окремих приміщень під торговельні, офісні та оздоровчі приміщення, що дало можливість замовникам розробити містобудівні обґрунтування.

N 37 тридцять третьої сесії від 26.02.2010 "Про затвердження містобудівних обґрунтувань та містобудівних умов і обмежень забудови земельних ділянок".

Рішення виконано. Замовникам надані містобудівні умови і обмеження забудови земельних ділянок.

N 2 позачергової тридцять дев'ятої сесії від 14.09.2010 "Про надання дозволу Хмельницькому навчально-курсовому комбінату на списання з балансу транспортних засобів".

Рішення виконано. Рішенням N 48 другої сесії від 15.12.2010 "Про розгляд протесту прокуратури міста Хмельницького на пункти 1.8, 1.9 рішення Хмельницької міської ради N 2 від 14.09.2010 року "Про надання дозволу Хмельницькому навчально-курсовому комбінату на списання з балансу транспортних засобів" в частині надання дозволу на списання з балансу автомобілів ГАЗ-31022, державний номер ВХ 0638 АХ, 1997 року випуску, та ГАЗ-31029, державний номер ВХ 7125 АТ, 1993 року випуску, як непридатних для подальшого використання шляхом продажу за експертною оцінкою" скасовано пункти 1.8 та 1.9 даного рішення. На решту пунктів товариством з обмеженою відповідальністю "Експерт" було розроблено звіт про оцінку визначення ринкової вартості транспортних засобів, що перебували на балансі Хмельницького міського навчально-курсового комбінату, оформлено договір на реалізацію майна з товарною фірмою "Подільська", списані автомобілі здані на металобрухт.

N 33 другої сесії від 15.12.2010 "Про затвердження проекту відведення земельної ділянки та передачу її в короткострокову оренду гаражному кооперативу "Лісовик" по вул. М. Залізняка в м. Хмельницькому".

Рішення виконано. Укладено договір оренди та передано його на реєстрацію в управління Держкомзему міста Хмельницького.

N 29 п'ятої сесії від 30.03.2011 "Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання земельних ділянок у власність громадянам, внесення змін та втрату чинності пунктів рішень виконавчого комітету і сесії міської ради".

Рішення виконано. Документація із землеустрою передана ліцензованим організаціям для підготовки документації щодо складання державних актів на право власності на земельні ділянки.

N 30 п'ятої сесії від 30.03.2011 "Про надання земельних ділянок в оренду та передачу у власність земельних ділянок громадянам, внесення змін".

Рішення виконано. Документація із землеустрою передана ліцензованим організаціям для підготовки документації до проекту рішення "Про передачу земельних ділянок у власність громадянам" та для підготовки документації щодо складання державного акта на право власності на земельну ділянку.

N 37 п'ятої сесії від 30.03.2011 "Про поновлення договору оренди земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю - речовий ринок "ВВК Поділля - 2".

Рішення виконано. Договір оренди передано на реєстрацію в управління Держкомзему міста Хмельницького.

N 38 п'ятої сесії від 30.03.2011 "Про припинення права оренди частини земельної ділянки гаражному кооперативу "СВІТАНОК", зміну цільового призначення земельної ділянки та про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів".

Рішення виконано. Матеріали про надання згоди на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок передані ліцензованим організаціям для виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

N 39 п'ятої сесії від 30.03.2011 "Про припинення права постійного користування частиною земельної ділянки гаражному товариству "НОВАТОР", об'єднанню автолюбителів "КОРДОН" Академії Прикордонних військ України, про припинення права оренди частини земельної ділянки гаражному кооперативу "АВТОЛЮБИТЕЛЬ" та про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів, про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам та внесення змін".

Рішення виконано. Матеріали про надання згоди на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок передані ліцензованим організаціям для виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

N 42 п'ятої сесії від 30.03.2011 "Про припинення договору оренди землі шляхом його розірвання за згодою сторін та надання земельної ділянки в короткострокову оренду фізичній особі - підприємцю Тарасюку Р.Г."

Рішення виконано. Укладено договір оренди, який передано на реєстрацію в управління Держкомзему міста Хмельницького.

N 45 п'ятої сесії від 30.03.2011 "Про втрату чинності пункту 7 додатка 5 рішення 37-ої сесії міської ради від 30.06.2010 р. N 20 та надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документу, що посвідчує право на земельну ділянку Пінтак Н. О. по вул. Торфяній, 7".

Рішення виконано. Документація із землеустрою передана ліцензованій організації для виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документу, що посвідчує право на земельну ділянку Пінтак Н. О. по вул. Торфяній, 7.

N 48 п'ятої сесії від 30.03.2011 "Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в короткострокову оренду товариству з обмеженою відповідальністю "МТМ".

Рішення виконано. Укладено договір оренди, який передано на реєстрацію в управління Держкомзему міста Хмельницького.

N 5 шостої сесії від 27.04.2011 "Про включення до переліку майна та об'єктів, що перебувають у власності територіальної громади м. Хмельницького, нежитлових приміщень" (Перелік N 5).

Рішення виконано. Міським комунальним підприємством по утриманню нежитлових приміщень комунальної власності отримано технічний паспорт на нежитлове приміщення по вул. Подільській, 12 площею 884,1 кв. м, замовлено свідоцтво на право власності та витяг про реєстрацію права власності на вказане приміщення.

N 6 шостої сесії від 27.04.2011 "Про передачу в тимчасове безоплатне користування приміщень міської комунальної власності та внесення змін до рішення тридцять восьмої сесії міської ради від 08.09.2010 р. N 19".

Рішення виконано. Управлінням комунального майна укладено договори тимчасового користування та внесено відповідні зміни до договору тимчасового користування, укладеного між управлінням комунального майна, міським комунальним підприємством по утриманню нежитлових приміщень комунальної власності (балансоутримувачем) та КП - ательє "Південний Буг" (користувачем) в частині зміни площі.

N 25 шостої сесії від 27.04.2011 "Про поновлення договору оренди земельної ділянки консультативно-виробничій приватній фірмі "РИА".

Рішення виконано. Укладено договір оренди, який передано на реєстрацію в управління Держкомзему міста Хмельницького.

N 32 шостої сесії від 27.04.2011 "Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення фізичній особі - підприємцю Голінко Володимиру Івановичу".

Рішення виконано. Кошти за земельну ділянку надійшли до міського бюджету в повному обсязі в розмірі 20836,00 гривень.

Пункт 5 пропозицій та зауважень, висловлених на черговій 7-й сесії щодо отримання додаткового висновку в Державній інспекції з контролю за цінами в Хмельницькій області щодо розрахунку економічно-обгрунтованих витрат, пов'язаних з наданням послуг з вивезення побутових відходів.

Процедура надання Державною інспекцією з контролю за цінами або її територіальними органами висновків не передбачає підтвердження раніше наданих висновків щодо економічно-обгрунтованих витрат на послуги з вивезення та утилізації побутових відходів.

Пункт 4 пропозицій та зауважень, висловлених на черговій 9-й сесії щодо організації роботи з підприємцями, що здійснюють торгівлю на секторі ринку "Ранковий" по вул. Хотовицького, щодо забезпечення прибирання прилеглої території навколо ринку.

Виконано. Працівниками адміністрації МКП ринок "Ранковий" здійснено прибирання прилеглої території сектору ринку по вул. Хотовицького, обрізку дерев, заасфальтовано частину пішохідного тротуару.

 

Секретар міської ради

В. Лесков

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали