ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 20.10.2011 р. N 1935

Київ

Про виконання робіт з прокладання тепломережі на вул. П. Сагайдачного, 1 у Подільському районі

Відповідно до статті 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", розпорядження Київської міської державної адміністрації від 04.07.2006 N 999 "Про виконання робіт на автомагістралях та шляхово-транспортних спорудах міста", враховуючи рішення Київської міської ради від 29.07.99 N 5/481 "Про надання та вилучення земельних ділянок", договір оренди земельної ділянки N 17-10410 та N 17-10411, державний акт на право користування землею від 04.11.99 N 85-А-00019 та зважаючи на звернення спільного українсько-швейцарського підприємства "Сітко-Поділ-Київ" (товариство з обмеженою відповідальністю) від 05.08.2011 N 45, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Товариству з обмеженою відповідальністю "Інжбудкомплекс" (далі ТОВ "Інжбудкомплекс") за замовленням спільного українсько-швейцарського підприємства "Сітко-Поділ-Київ" (товариство з обмеженою відповідальністю) згідно з розробленою та затвердженою в установленому порядку проектно-кошторисною документацією, за умови виконання п. 2 цього розпорядження, здійснити з 18.10.2011 до 28.10.2011 способом штольневої проходки прокладання тепломережі з плями забудови на вул. П. Сагайдачного, 1 до камери ВТ-2, а від камери до приміщення адміністративного будинку КП "Київпастранс" на Набережному шосе, 2 у Подільському районі відкритим способом.

2. ТОВ "Інжбудкомплекс":

2.1. До початку виконання робіт одержати у Головному управлінні контролю за благоустроєм виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) ордер на тимчасове порушення благоустрою в зв'язку з виконанням робіт;

2.2. Роботи виконати згідно з Правилами благоустрою м. Києва, затвердженими рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 N 1051/1051 (із змінами та доповненнями);

2.3. Встановити огорожу, освітлення, сигнальні ліхтарі, забезпечити вільний і безпечний прохід пішоходів;

2.4. Забезпечити дотримання вимог законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт;

2.5. Після завершення робіт відновити покриття в місцях розриття за типом існуючого та передати їх за актом КП "Шляхово-експлуатаційне управління по утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Подільського району" та здійснити благоустрій території.

3. Відповідальність за своєчасне та безаварійне виконання робіт покласти на директора ТОВ "Інжбудкомплекс" Гайченю В. Г.

4. Взяти до відома, що після завершення робіт з будівництва теплової мережі це майно передається до комунальної власності територіальної громади міста Києва з наступною передачею у володіння та користування ПАТ "Київенерго".

5. Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) забезпечити у встановленому порядку прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва новозбудованих інженерній мереж, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Виконуючий
обов'язки голови

О. Мазурчак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали