ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 20.04.2012 р. N 652

Київ

Про виконання робіт з реконструкції ПЛ 35 кВ Святошинська-ГВФ у Солом'янському районі

Відповідно до ст. 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", законів України "Про регулювання містобудівної діяльності" (Закон N 3038-VI), "Про благоустрій населених пунктів", з метою підвищення надійності системи електропостачання в місті Києві та враховуючи звернення ПАТ "КИЇВЕНЕРГО" від 16.01.2012 N Д 08/269, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Публічному акціонерному товариству "КИЇВЕНЕРГО" (далі - ПАТ "КИЇВЕНЕРГО") здійснити за власні кошти, відповідно до розробленої та затвердженої в установленому порядку проектно-кошторисної документації з 25.04.2012 по 27.12.2012 виконання робіт з реконструкції ПЛ 35 кВ з розриттям тротуарів по вулицях Козелецькій, М. Василенка, просп. Космонавта Комарова у Солом'янському районі.

Перехід проїзних частин вул. М. Василенка та просп. Космонавта Комарова та уздовж залізничних колій здійснити безтраншейним прокладанням.

Виконання робіт не передбачає повного або часткового перекриття руху на проїзних частинах вказаних вулиць.

2. ПАТ "КИЇВЕНЕРГО":

2.1. Погодити в управлінні ДАІ ГУ МВС України в м. Києві схему тимчасової організації дорожнього руху;

2.2. Під час виконання будівельних робіт на тротуарах вулиць забезпечити вільний і безпечний прохід пішоходів та проїзд автотранспорту до прилеглих будинків і установ, встановивши відповідну огорожу, а також у разі необхідності пішохідні містки шириною не менше 1,5 м;

2.3. Роботи виконувати згідно з Правилами благоустрою м. Києва, затвердженими рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 N 1051/1051 (із змінами та доповненнями), при необхідності забезпечити виконання робіт в тризмінному режимі;

2.4. Забезпечити дотримання вимог чинного законодавства щодо порядку виконання будівельних робіт;

2.5. Після завершення робіт відновити покриття проїзних частин на всю ширину та довжину в межах розриття (заїзди в двори) за типом існуючого, а тротуарів - на всю ширину та довжину в межах розриття фігурними елементами мощення та передати їх за актом комунальному підприємству "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Солом'янського району".

3. Відповідальність за своєчасне та безаварійне виконання робіт покласти на заступника керівника департаменту капітального будівництва ПАТ "КИЇВЕНЕРГО" Тисячника М. В.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали