ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 16.12.2011 р. N 2402

Київ

Про виконання робіт з тимчасової консервації Старокиївської гори із залишками фундаментів Десятинної церкви на території пам'ятки археології національного значення "Дитинець стародавнього Києва VIII - X ст. ст. з фундаментом Десятинної церкви X ст." на вул. Володимирській, 2 у Шевченківському районі

Відповідно до ст. 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст. 6 Закону України "Про охорону культурної спадщини", розпорядження Київської міської державної адміністрації від 06.04.2005 N 518 "Про проведення археологічних досліджень земельної ділянки із залишками фундаментів Десятинної церкви на вул. Володимирській, 2 у Шевченківському районі", розпорядження Київської міської державної адміністрації від 11.05.2011 N 705 "Про внесення змін та доповнень до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 06.04.2005 N 518" (Розпорядження N 705), в зв'язку з виникненням потреби виконання заходів,пов'язаних із забезпеченням захисту об'єкта культурної спадщини від загрози знищення, руйнування або пошкодження, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Здійснити тимчасову консервацію Старокиївської гори із залишками фундаментів Десятинної церкви на території пам'ятки археології національного значення "Дитинець стародавнього Києва VIII - X ст. ст. з фундаментом Десятинної церкви X ст." на вул. Володимирській, 2 у Шевченківському районі.

2. Замовником виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, визначити комунальне підприємство "Дирекція реставраційно-відновлювальних робіт".

3. Комунальному підприємству "Дирекція реставраційно-відновлювальних робіт" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації):

3.1. Відповідно до законодавства України в сфері державних закупівель визначити генеральну проектну та генеральну підрядну організації для виконання робіт, зазначених в п. 1 цього розпорядження.

3.2. Забезпечити розробку та затвердження проектно-кошторисної документації на виконання робіт, зазначених у пункті 1 цього розпорядження.

3.3. Забезпечити дотримання вимог Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 N 1051/1051 (зі змінами та доповненнями).

3.4. Розробити та погодити в управлінні ДАІ ГУ МВС України в м. Києві схему організації руху транспорту на період виконання робіт.

3.5. Одержати дозвіл центрального органу виконавчої влади у сфері охорони культурної спадщини, Міністерства культури України, на проведення робіт, зазначених в п. 1 цього розпорядження.

4. Комунальному об'єднанню "Київзеленбуд" після завершення робіт, зазначених у п. 1 цього розпорядження, здійснити благоустрій території.

5. Фінансування робіт, зазначених в п. 1 цього розпорядження, в 2011 році буде здійснено за рахунок Державного бюджету України відповідно до Програми соціально-економічного розвитку м. Києва на 2011 рік, затвердженої рішенням Київської міської ради від 30.12.2010 року N574/5386.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Кучука М. І.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали