ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 12.03.2012 р. N 383

Київ

Про виконання робіт з утримання і ремонту житлового та нежитлового фонду

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", п. 4 рішення Київської міської ради від 14.07.2011 N 378/5765 "Про питання впорядкування діяльності суб'єктів господарювання в галузі зв'язку та інформаційних технологій" (Рішення N 378/5765) та в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Затвердити адресний перелік будинків комунальної власності, на яких необхідно проведення ремонтних робіт згідно з додатком.

2. Комунальному підприємству "Київжитлоспецексплуатація":

2.1. Розробити та погодити в установленому порядку проектно-кошторисну документацію на виконання ремонтних робіт в житлових та нежитлових будинках комунальної власності, визначених відповідно до п. 1 цього розпорядження.

2.2. Виступити замовником проведення ремонтно-будівельних робіт в будинках комунальної власності згідно з п. 1 цього розпорядження.

2.3. Фінансування виконання робіт здійснити за рахунок коштів цільового фонду підприємства, сформованого згідно з рішенням Київської міської ради від 14.07.2011 N 378/5765 "Про питання впорядкування діяльності суб'єктів господарювання в галузі зв'язку та інформаційних технологій" (Рішення N 378/5765).

3. Питання висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
12.03.2012 N 383

Адресний перелік будинків
комунальної власності, на яких необхідно проведення ремонтних робіт

N п/п

Адреса будинку

Найменування робіт

1

2

3

1

Вул. Серафимовича, 5

ремонт вхідної групи і сходової клітки

2

Вул. Миропільська, 37-б

ремонт вхідної групи і сходової клітки

 

Заступник голови -
керівник апарату

О. Пузанов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали