ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ГІРНИЧОГО НАГЛЯДУ ТА ПРОМИСЛОВОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 5 січня 2012 року N 5

Про виконання Угоди між Державною службою гірничого нагляду та промислової безпеки України і Адміністрацією Державної спеціальної служби транспорту про взаємодію у здійсненні державного нагляду за охороною праці та безпечним веденням робіт в підрозділах Держспецтрансслужби

З метою реалізації Угоди між Державною службою гірничого нагляду та промислової безпеки України і Адміністрацією Державної спеціальної служби транспорту про взаємодію у здійсненні державного нагляду за охороною праці та безпечним веденням робіт в підрозділах Держспецтрансслужби наказую:

1. Начальникам територіальних управлінь Держгірпромнагляду України забезпечити:

виконання Угоди між Державною службою гірничого нагляду та промислової безпеки України і Адміністрацією Державної спеціальної служби транспорту про взаємодію у здійсненні державного нагляду за охороною праці та безпечним веденням робіт в підрозділах Держспецтрансслужби (далі - Угода), що додається (див. окремо в базі).

2. Сектору взаємодії з Верховною Радою України, засобами масової інформації та міжнародної діяльності вжити заходів щодо розміщення цього наказу на офіційному веб-сайті Держгірпромнагляду України.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Держгірпромнагляду України Дунаса С. В.

 

Голова Держгірпромнагляду України

О. І. Хохотва

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали