МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 17 серпня 2011 року N 982

Про виконання Загальнодержавної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД щодо підготовки педагогічних працівників та охоплення навчанням учнівської молоді за програмами розвитку життєвих навичок

На виконання Закону України "Про затвердження Загальнодержавної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2009 - 2013 роки", наказу Міністерства освіти і науки України від 01.06.2009 N 457 "Про затвердження плану заходів Міністерства освіти і науки України з виконання Загальнодержавної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2009 - 2013 роки" та з метою забезпечення планових показників, визначених Загальнодержавною програмою за роками впровадження щодо підготовки педагогічних кадрів та охоплення учнівської молоді навчальними курсами з формування здорового способу життя і профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу на засадах розвитку життєвих навичок, наказую:

1. Міністерству освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управлінням освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій забезпечити контроль за якістю організації вивчення предмета "Основи здоров'я" (1 - 9 класи) на основі розвитку життєвих навичок та, враховуючи позитивний досвід попередніх років, запровадити у загальноосвітніх навчальних закладах за рахунок годин варіативної частини факультативний курс для учнів 10 - 11 класів з формування здорового способу життя і профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу на засадах розвитку життєвих навичок ("Захисти себе від ВІЛ", "Школа проти СНІДу", "Профілактика ВІЛ-інфекції та пропаганда здорового способу життя на засадах розвитку життєвих навичок").

2. Міністерству освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управлінням освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, керівникам навчальних закладів забезпечити викладання предмету "Основи здоров'я" і факультативних курсів для молоді з формування здорового способу життя і профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу педагогічними працівниками, які мають документ про проходження навчання за методикою розвитку життєвих навичок на відповідних курсах інститутів післядипломної педагогічної освіти.

3. Інститутам післядипломної педагогічної освіти забезпечити у 2011 - 2012 та 2012 - 2013 навчальних роках підготовку педагогічних працівників за методикою розвитку життєвих навичок для викладання предмету "Основи здоров'я" і факультативних курсів для молоді "Захисти себе від ВІЛ" та "Школа проти СНІДу" у кількості, що забезпечить виконання завдань і показників Загальнодержавної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2009 - 2013 роки.

4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Заступник Міністра

Б. М. Жебровський

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали