ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 14.10.2011 р. N 417

Про використання коштів загального фонду бюджету, виділених постановою Кабінету Міністрів України від 27 липня 2011 року N 807

Відповідно до статті 22 Бюджетного кодексу України, статей 2, 6, 13, 18, 23 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", на виконання Указу Президента України від 11 жовтня 2010 року N 937/2010 "Про заходи, пов'язані з 25-ми роковинами Чорнобильської катастрофи", постанов Кабінету Міністрів України від 28 березня 2011 року N 334 "Деякі питання використання у 2011 році державних капітальних видатків" (Постанова N 334) та від 27 липня 2011 року N 807 "Про затвердження Порядку використання коштів державного бюджету, передбачених для будівництва (придбання) житла для громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та потребують поліпшення житлових умов, насамперед сімей з дітьми, які стали інвалідами внаслідок Чорнобильської катастрофи та потребують особливого догляду, інвалідів I групи, інвалідність яких пов'язана з Чорнобильською катастрофою" (Постанова N 807), наказу Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій від 1 червня 2011 року N 552 "Про розподіл коштів, передбачених МНС постановою КМ України від 28 березня 2011 р. N 334" (зі змінами):

1. Визначити Головне управління праці, соціальних питань та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації (О. Жураківський) розпорядником бюджетних коштів у сумі 1760 тис. грн., виділених обласній державній адміністрації постановою Кабінету Міністрів України від 27 липня 2011 року N 807 (Постанова N 807) для забезпечення житлом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та потребують поліпшення житлових умов, насамперед сімей з дітьми, які стали інвалідами внаслідок Чорнобильської катастрофи та потребують особливого догляду, інвалідів I групи.

2. Головному управлінню містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації (Ю. Куц) надати Головному управлінню праці, соціальних питань та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації методичну допомогу з питань закупівлі житла відповідно до вимог Закону України "Про здійснення державних закупівель".

3. Головному управлінню Державного казначейства України в області (М. М. Леміщак) при відкритті асигнувань з державного бюджету проводити платежі відповідно до Порядку обслуговування державного бюджету за видатками та операціями з надання та повернення кредитів, наданих за рахунок коштів державного бюджету, затвердженого наказом Державного казначейства України від 25 травня 2004 року N 89 (зі змінами), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10 червня 2004 року за N 716/9315.

4. Головному управлінню праці, соціальних питань та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації забезпечити цільове використання вказаних у пункті 1 коштів та щокварталу, до 5-го числа наступного місяця, подавати узагальнену інформацію про використання бюджетних коштів та стан забезпечення житлом громадян облдержадміністрації для інформування Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації О. Курилюка.

 

Голова обласної
державної адміністрації

Б. Клімчук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали