НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 6 жовтня 2011 року N 1922

м. Київ

Про використання ПАТ "Донецькобленерго" коштів кредитної лінії на реалізацію заходів, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.2010 N 357

Відповідно до Закону України "Про електроенергетику", Указу Президента України від 14.03.95 N 213 "Про заходи щодо забезпечення діяльності Національної комісії з питань регулювання електроенергетики України" та постанови Кабінету Міністрів України від 14.04.2010 N 357 "Про затвердження Державної цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу" Національна комісія регулювання електроенергетики України постановляє:

1. Погодити дії ПАТ "Донецькобленерго" щодо використання коштів кредитної лінії на загальну суму 11886 тис. грн. для фінансування заходу Інвестиційної програми ПАТ "Донецькобленерго" на 2011 рік, а саме "Реконструкція підстанції 110 кВ "Калинівка", який передбачений Державною цільовою програмою підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.2010 N 357, одним з джерел фінансування якого було визначено "кредитні кошти" в сумі 11886 тис. грн. (без ПДВ).

2. Відшкодування ПАТ "Донецькобленерго" витрат з повернення основної суми кредиту, зазначеного в пункті 1, здійснювати відповідно до Процедури встановлення або перегляду тарифів для ліцензіатів з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами та з постачання електроенергії за регульованим тарифом (далі - Процедура), затвердженої постановою НКРЕ від 01.08.2001 N 801, після фактичного отримання кредиту рівними частинами протягом трьох років шляхом їх включення до розрахункового обсягу прибутку, що враховується у структурі відповідних тарифів ПАТ "Донецькобленерго".

Витрати з повернення основної суми кредиту включаються до структури тарифу до розділу "Витрати з прибутку" у складі статті "Інші цілі".

3. Відшкодування ПАТ "Донецькобленерго" витрат, пов'язаних з обслуговуванням кредиту, зазначеного в пункті 1, здійснюється після фактичного отримання першого траншу кредиту з урахуванням узгодженого ПАТ "Донецькобленерго" з Банком-кредитором графіку отримання кредитних коштів відповідно до Процедури шляхом їх включення до відповідних тарифів ПАТ "Донецькобленерго".

Витрати, пов'язані з обслуговуванням кредиту, включаються до структури тарифу у складі статті "Фінансові витрати".

Сума витрат, пов'язаних з обслуговуванням кредиту, визначається виходячи з того, що повернення основної суми кредиту здійснюється щомісячно рівними частинами. При цьому граничний розмір відшкодування відсоткової ставки за користування кредитом дорівнює обліковій ставці Національного банку України на дату прийняття цієї постанови.

 

Голова Комісії

С. Тітенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали