ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 7 лютого 2012 року N 83

Про використання програмно-технічного модуля "Інформаційний термінал"

З метою удосконалення процедур митного контролю та оформлення товарів наказую:

1. З метою недопущення випадків неприйняття посадовими особами митних органів митних декларацій на паперовому носії для митного оформлення та забезпечення пересилання електронних копій таких декларацій до автоматизованої системи митного оформлення розпочати з 15.02.2012 використання програмно-технічного модуля "Інформаційний термінал".

2. Керівникам митних органів забезпечити використання посадовими особами митних органів програмно-технічного модуля "Інформаційний термінал" відповідно до Інструкції, затвердженої наказом Держмитслужби України від 30.12.2011 N 1103 (Наказ N 1103).

3. Керівникам митних органів до 15.04.2012 організувати використання програмно-технічного модуля "Інформаційний термінал" у підрозділах митного оформлення, розміщених на вантажних митних комплексах, автопортах, автотерміналах, митних ліцензійних складах відкритого типу та складах тимчасового зберігання відкритого типу.

4. Департаменту організації митного контролю та оформлення (Сьомка С. М.) та Департаменту митних інформаційних технологій і статистики (Юрченко К. Г.) забезпечити моніторинг практичного застосування програмно-технічного модуля "Інформаційний термінал".

5. Сектору взаємодії зі ЗМІ та громадськістю (Мочалова-Колесник О. С.) забезпечити інформування засобів масової інформації та суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності про вимоги цього наказу.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Державної митної служби України Дороховського О. М.

 

Голова Державної
митної служби України

І. Г. Калєтнік

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали