ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 11.07.2011 р. N 452

Про використання регіонального резерву пально-мастильних матеріалів

Відповідно до абзацу четвертого пункту 2 Указу Президента України від 9 лютого 2001 року N 80/2001 "Про заходи щодо підвищення рівня захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру", Порядку створення і використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 березня 2001 року N 308, керуючись статтею 6, пунктом 10 статті 25, пунктом 1 частини першої статті 39, частиною першою статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

1. Виділити Херсонській обласній комунальній аварійно-рятувальній службі з регіонального резерву пально-мастильних матеріалів, передбаченого заходами Програми запобігання виникненню та ліквідації аварій (надзвичайних ситуацій) техногенного та природного характеру і оперативного реагування на них у Херсонській області на 2010 - 2015 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 6 жовтня 2009 року N 1120, 1000 літрів бензину А-80 та 1000 літрів бензину А-92 для запобігання руйнуванням складів цивільної оборони, розташованих у населених пунктах Тягинка Бериславського району, Раденськ Цюрупинського району, Чаплинка Чаплинського району Херсонської області.

2. Херсонській обласній комунальній аварійно-рятувальній службі по виконанні заходів, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, надати звіт про використання регіонального резерву паливно-мастильних матеріалів управлінню з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи обласної державної адміністрації.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови обласної державної адміністрації Котенкова В. М.

 

Голова обласної
державної адміністрації

М. М. Костяк

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали