НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 18 серпня 2011 року N 1477

м. Київ

Про використання ВАТ "ЕК "Одесаобленерго" коштів кредитної лінії на реалізацію заходів, пов'язаних з приєднанням об'єктів електроенергетики, які виробляють електричну енергію з використанням альтернативних джерел енергії

Відповідно до Закону України "Про електроенергетику", Указу Президента України від 14.03.95 N 213 "Про заходи щодо забезпечення діяльності Національної комісії з питань регулювання електроенергетики України" Національна комісія регулювання електроенергетики України постановляє:

1. Дозволити ВАТ "ЕК "Одесаобленерго" використовувати кошти кредитної лінії на загальну суму 33334 тис. грн. для фінансування заходів Інвестиційної програми ВАТ "ЕК "Одесаобленерго" на 2011 рік, пов'язаних з приєднанням об'єктів електроенергетики, які виробляють електричну енергію з використанням альтернативних джерел енергії, одним з джерел фінансування яких було визначено "Кредитні кошти" в сумі 33334 тис. грн. (без ПДВ).

2. Відшкодування ВАТ "ЕК "Одесаобленерго" витрат з повернення основної суми кредиту, зазначеного в пункті 1, здійснюватиметься відповідно до Процедури встановлення або перегляду тарифів для ліцензіатів з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами та з постачання електроенергії за регульованим тарифом (далі - Процедура), затвердженої постановою НКРЕ від 01.08.2001 N 801, після фактичного отримання кредиту рівними частинами протягом 2012 - 2015 років шляхом їх включення до розрахункового обсягу прибутку, що враховується у структурі відповідних тарифів ВАТ "ЕК "Одесаобленерго".

Витрати з повернення основної суми кредиту включаються до структури тарифу до розділу "Витрати з прибутку" у складі статті "Інші цілі".

3. Відшкодування ВАТ "ЕК "Одесаобленерго" витрат, пов'язаних з обслуговуванням кредиту, зазначеного в пункті 1, здійснюватиметься після фактичного отримання першого траншу кредиту з урахуванням узгодженого ВАТ "ЕК "Одесаобленерго" з Банком-кредитором графіку отримання кредитних коштів відповідно до Процедури шляхом їх включення до відповідних тарифів ВАТ "ЕК "Одесаобленерго".

Витрати, пов'язані з обслуговуванням кредиту, включаються до структури тарифу у складі статті "Фінансові витрати".

Сума витрат, пов'язаних з обслуговуванням кредиту, визначається виходячи з того, що повернення основної суми кредиту здійснюється щомісячно рівними частинами. При цьому граничний розмір відшкодування відсоткової ставки за користування кредитом дорівнює обліковій ставці Національного банку України на дату прийняття цієї постанови.

 

Голова Комісії

С. Тітенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали