ДОНЕЦЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

01.04.2010 р.

Справа N 2а-14911/09/0570

Про виправлення описки

Донецький окружний адміністративний суд у складі колегії суддів: головуючого - Наумової К. Г., суддів - Абдукадирової К. Е., Шинкарьової І. В., при секретарі судового засідання - Чеботарьової І. Б., за позовом ОСОБА_1 (м. Донецьк) до Кабінету Міністрів України (м. Київ) (за участю третьої особи, яка заявляє самостійні вимоги на предмет спору, на стороні позивача - Корпорації "Українські будівельні матеріали" (м. Київ), за участю третіх осіб, які не заявляють самостійні вимоги на предмет спору, на стороні відповідача - Фонду державного майна України (м. Київ), Міністерства юстиції України (м. Київ)) про визнання розпоряджень неправомірними та такими, що є недійсними з моменту прийняття (за участю представників сторін: від позивача - не з'явився; від відповідача - не з'явився; від третьої особи з сам. вимогами - не з'явився; від третьої особи - Мін'юст - не з'явився; від третьої особи - ФДМУ - Лисенко Л. М., за дов.), встановив:

ОСОБА_1 звернувся до Донецького окружного адміністративного суду з адміністративним позовом до Кабінету Міністрів України про визнання неправомірними розпорядження від 08.07.2009 року N 772-р "Про передачу будинку по вул. Артема, 73 м. Києва" та розпорядження від 31.08.2009 року N 1002-р "Про розміщення департаменту державної виконавчої служби Мін'юсту".

29.12.2009 р. судом прийнято постанову по справі N 2а-14911/09/0570, у судовому засіданні проголошено вступну та резолютивну частину постанови.

Судом встановлено, що при виготовлені повного тексту постанови від 29.12.2009 р. припущено описку, а саме невірно зазначений номер оскаржуваного розпорядження Кабінету Міністрів України.

Відповідно до ст. 169 КАС України суд може з власної ініціативи або за заявою особи, що брала участь у справі, чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.

Питання про внесення виправлень суд вирішує в судовому засіданні. Особи, які беруть участь у справі, повідомляються про дату, час і місце засідання. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені, не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.

На підставі наведеного, керуючись  ст. ст. 4 - 12, 23, 58, 160, 165, 169 Кодекс адміністративного судочинства України ухвалив:

Виправити описку у постанові по справі N 2а-14911/09/0570:

Замінити у резолютивній частині постанови цифри та букви "N 7762-р" на цифри та букви "N 772-р".

Зазначена ухвала може бути оскаржена до Донецького апеляційного адміністративного суду.

Дана ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, встановленого КАС України, якщо таку заяву не було подано.

У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.

Заява про апеляційне оскарження ухвали суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.

Заява та скарга подається на ім'я Донецького апеляційного адміністративного суду через Донецький окружний адміністративний суд.

 

Головуючий суддя

К. Г. Наумова

Судді:

К. Е. Абдукадирова

 

І. В. Шинкарьова

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали