НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 14.05.2018 р. N 50-0027/26564

Департамент грошового обігу

Банкам України та їх філіям

Про випуск пам'ятної медалі "Національний університет біоресурсів і природокористування України"

Національний банк України випустив пам'ятну медаль "Національний університет біоресурсів і природокористування України", присвячену одному з провідних вищих аграрних навчальних закладів України.

Національний університет біоресурсів і природокористування України - заклад дослідницького типу, який провадить діяльність, спрямовану на вивчення сучасних проблем науки про життя і навколишнє природне середовище, використання, відтворення та збалансований розвиток біоресурсів наземних і водних екосистем, запровадження новітніх природоохоронних агро- і біотехнологій тощо.

Медаль виготовлено з нейзильберу, якість карбування - "спеціальний анциркулейтед", маса - 12,8 г, діаметр - 31,0 мм, тираж - 30000 штук.

На аверсі медалі розміщено: головний корпус університету, над яким - малий Державний Герб України та напис УКРАЇНА; унизу - логотип Банкнотно-монетного двору Національного банку України та рік карбування - 2018.

На реверсі медалі на дзеркальному тлі розміщено логотип університету і написи: НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ (угорі півколом) та 120/РОКІВ (унизу).

Над створенням медалі працював художник і скульптор Святослав Іваненко.

Реалізація пам'ятної медалі буде здійснюватися відділами грошового обігу в регіонах Департаменту грошового обігу Національного банку України та банками-дистриб'юторами АТ "Ощадбанк", АБ "УКРГАЗБАНК".

 

Голова

Я. В. Смолій
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали