МІНІСТЕРСТВО НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 25 червня 2011 року N 662

Про висвітлення на сайті МНС України інформації про надзвичайні ситуації і події за межами України

З метою забезпечення інформування керівництва Міністерства про надзвичайні ситуації техногенного і природного характеру та резонансні події, що виникли за межами України, наказую:

1. Департаменту управління рятувальними силами (Марченко Г. Б.):

забезпечити постійний моніторинг надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та резонансних подій, що виникли за межами України, на основі отриманої інформації від Департаменту консульської служби МЗС України, Центру моніторингу та інформації Механізму цивільного захисту Європейської спільноти, Євроатлантичного координаційного центру з реагування на катастрофи, Системи оповіщення про промислові аварії Економічної Європейської Комісії ООН, а також з інших джерел, у тому числі з використанням інформаційного ресурсу мережі Інтернет;

внести зміни до Інструкції начальника чергової зміни відділу оперативно-чергової служби та готовності пунктів управління, затвердженої 21 січня 2011 року, в частині здійснення моніторингу надзвичайних ситуацій та резонансних подій, що виникли за межами України, та підготовки з цього питання окремої оперативної інформації в доповнення до добової довідки про надзвичайні ситуації.

2. Департаменту цивільного захисту (Квашук В. П.) проводити аналіз надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру і резонансних подій, що виникли за межами України, та щоп'ятниці до 13 години готувати інформаційно-аналітичні матеріали з цього питання.

3. Відділу зв'язків із засобами масової інформації та роботи з громадськістю (Єршова Ю. В.) забезпечити своєчасне висвітлення на сайті МНС України оперативної та аналітичної інформації щодо надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та резонансних подій, що виникли за межами України.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр

В. Балога

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали