ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 22.09.2011 р. N 1747

Київ

Про визначення кращого ескізного проекту облаштування Центру ділового та культурного співробітництва "Український дім" та прилеглої території парку Володимирська гірка

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про архітектурну діяльність", "Про благоустрій населених пунктів", "Про охорону культурної спадщини", розпорядження Київської міської державної адміністрації від 17.05.2002 N 979 "Про внесення змін та доповнень до рішення виконкому Київської міської Ради народних депутатів від 16.07.79 N 920 "Про уточнення меж історико-культурних заповідників і зон охорони пам'яток історії та культури в м. Києві", з метою проведення заходів з благоустрою та облаштування території парку Володимирська гірка, організації експозиції у просторі, для комфортного відпочинку киян та гостей міста, створення умов для проведення на високому рівні міжнародних та загальнодержавних заходів, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Головному управлінню містобудування та архітектури виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) здійснити організаційно-правові заходи з визначення кращого ескізного проекту облаштування Центру ділового та культурного співробітництва "Український дім" та прилеглої території парку Володимирська гірка.

2. Головному управлінню містобудування та архітектури:

2.1. Виступити замовником розробки ескізних проектів облаштування Центру ділового та культурного співробітництва "Український дім" та прилеглої території парку Володимирська гірка.

2.2. До 30.10.2011 року визначити кращий ескізний проект облаштування Центру ділового та культурного співробітництва "Український дім" та прилеглої території парку Володимирська гірка в установленому порядку.

3. Взяти до відома, що фінансування комплексу заходів, зазначених у цьому розпорядженні, здійснюватиметься за рахунок та в межах затверджених асигнувань, передбачених Головному управлінню на цю мету бюджетом міста Києва на 2011 рік, видатків комунальних підприємств, залучення спонсорських коштів та інших джерел, не заборонених законодавством.

4. Питання висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали