ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27.09.2011 р. N 1778

Київ

Про визначення кращої містобудівної концепції збереження та розвитку київських островів як сталої екосистеми водно-зеленого рекреаційного діаметра м. Києва "Дніпровські перлини"

Відповідно до статті 6 Закону України "Про архітектурну діяльність", постанови Кабінету Міністрів України від 25.11.99 N 2137 "Про затвердження Порядку проведення архітектурних та містобудівних конкурсів", з метою виявлення оптимальних шляхів розв'язання проблеми збереження та комплексного розвитку міських островів, розробки зонування їх територій та подальших перспектив розвитку, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Провести містобудівний конкурс на визначення кращої містобудівної концепції збереження та розвитку київських островів як сталої екосистеми водно-зеленого рекреаційного діаметра м. Києва "Дніпровські перлини" (далі - містобудівний конкурс).

2. Визначити замовником містобудівного конкурсу комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київсистемоменеджмент".

3. Визначити Головне управління містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) координатором заходів, пов'язаних з визначенням кращої містобудівної концепції збереження та розвитку київських островів як сталої екосистеми водно-зеленого рекреаційного діаметра м. Києва "Дніпровські перлини".

4. Комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київсистемоменеджмент":

4.1. погодити програму та умови містобудівного конкурсу в установленому порядку, в т. ч. з Головним управлінням містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації);

4.2. за погодженням з Головним управлінням містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) створити та затвердити склад журі для визначення кращої містобудівної концепції збереження та розвитку київських островів як сталої екосистеми водно-зеленого рекреаційного діаметра м. Києва "Дніпровські перлини", вжити інших необхідних організаційно-правових заходів, пов'язаних з проведенням містобудівного конкурсу;

4.3. передати відповідну документацію (матеріали) за результатами проведеного містобудівного конкурсу Головному управлінню містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) для врахування в подальшій роботі.

5. Питання висвітлення в засобах масової інформації змісту цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали