Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на багатоканальне мовлення з використанням радіочастотного ресурсу у багатоканальних телемережах стандарту DVB-T2 (MPEG 4) (територіальна категорія мовлення - місцеве мовлення) у м. Запоріжжі (44 канал (3 програма))

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 7 листопада 2019 року N 1811

Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на багатоканальне мовлення з використанням радіочастотного ресурсу у багатоканальних телемережах стандарту DVB-T2 (MPEG 4) (територіальна категорія мовлення - місцеве мовлення) у м. Запоріжжі (44 канал (3 програма))

З урахуванням рішення від 04.07.2019 N 668 "Про затвердження конкурсних умов на отримання ліцензії на багатоканальне мовлення з використанням радіочастотного ресурсу у стандарті DVB-T2 (місцеве мовлення)" (Рішення N 668) Національна рада рішенням від 04.07.2019 N 669 оголосила конкурс на отримання ліцензії на багатоканальне мовлення з використанням радіочастотного ресурсу у багатоканальних телемережах стандарту DVB-T2 (MPEG 4) (територіальна категорія мовлення - місцеве мовлення).

Оголошення про конкурс опубліковано 10.07.2019 у газеті "ГОЛОС УКРАЇНИ" N 127 (7133) та у мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Національної ради www.nrada.gov.ua.

До Національної ради на участь у конкурсі на отримання ліцензії на багатоканальне мовлення з використанням радіочастотного ресурсу у багатоканальних телемережах стандарту DVB-T2 (MPEG 4) (територіальна категорія мовлення - місцеве мовлення) у м. Запоріжжі (44 канал (3 програма)) було подано заяви від: КП "МУНІЦИПАЛЬНА ТЕЛЕВІЗІЙНА МЕРЕЖА", м. Запоріжжя (логотип: "Z" (комбіноване)); ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "АЛЕКС ТВ", м. Київ (логотип: "ПлюсПлюс. Запоріжжя"); ДП "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "НБМ-ЗАПОРІЖЖЯ" ПІДПРИЄМСТВА З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ У ФОРМІ ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "НБМ", м. Запоріжжя (логотип: "НБМ-Запоріжжя").

Національною радою встановлено, що статутні документи КП "МУНІЦИПАЛЬНА ТЕЛЕВІЗІЙНА МЕРЕЖА", м. Запоріжжя (логотип: "Z" (комбіноване)); ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "АЛЕКС ТВ", м. Київ (логотип: "ПлюсПлюс. Запоріжжя"); ДП "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "НБМ-ЗАПОРІЖЖЯ" ПІДПРИЄМСТВА З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ У ФОРМІ ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "НБМ", м. Запоріжжя (логотип: "НБМ-Запоріжжя"), відповідають статті 12 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", конкурсну гарантію, як обов'язкову умову участі у конкурсі, сплачено у повному обсязі і у встановлений конкурсними умовами строк.

Враховуючи інформацію, викладену під час презентації ТРО, на підставі пунктів "а", "б" частини чотирнадцятої статті 25 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" ДП "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "НБМ-ЗАПОРІЖЖЯ" ПІДПРИЄМСТВА З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ У ФОРМІ ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "НБМ", м. Запоріжжя (логотип: "НБМ-Запоріжжя"), здатне найкраще забезпечити виконання конкурсних умов, зокрема надає перевагу інформаційно-аналітичним програмам.

Національна рада вважає за необхідне визнати переможцем конкурсу на отримання ліцензії на багатоканальне мовлення з використанням радіочастотного ресурсу у багатоканальних телемережах стандарту DVB-T2 (MPEG 4) (територіальна категорія мовлення - місцеве мовлення) у м. Запоріжжі (44 канал (3 програма)) ДП "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "НБМ-ЗАПОРІЖЖЯ" ПІДПРИЄМСТВА З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ У ФОРМІ ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "НБМ", м. Запоріжжя (логотип: "НБМ-Запоріжжя").

Керуючись статтями 8, 9, 10, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 32, 36, 39 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 15, 17, 18 та 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", офіційними даними Державної служби статистики на 01.01.2019 (чисельність наявного населення України), враховуючи План розвитку національного телерадіоінформаційного простору, затверджений рішенням Національної ради від 01.12.2010 N 1684 (із змінами), зареєстрований у Міністерстві юстиції України 20.12.2010 за N 1294/18589, беручи до уваги інформацію структурних підрозділів Національної ради, Національна рада вирішила:

1. Визнати ДП "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "НБМ-ЗАПОРІЖЖЯ" ПІДПРИЄМСТВА З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ У ФОРМІ ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "НБМ", м. Запоріжжя (логотип: "НБМ-Запоріжжя"), переможцем конкурсу на отримання ліцензії на багатоканальне мовлення з використанням радіочастотного ресурсу у багатоканальних телемережах стандарту DVB-T2 (MPEG 4) (територіальна категорія мовлення - місцеве мовлення) у м. Запоріжжі (44 канал (3 програма)), потужність передавача - 0,01 кВт, місце встановлення передавача - м. Запоріжжя, вул. Матросова, 24-а, територія розповсюдження програм - м. Запоріжжя та Запорізький район, оператор телекомунікацій - Запорізька філія КРРТ, м. Запоріжжя, обсяг мовлення - 24 години на добу.

2. Видати ДП "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "НБМ-ЗАПОРІЖЖЯ" ліцензію на багатоканальне мовлення з використанням радіочастотного ресурсу у багатоканальних телемережах стандарту DVB-T2 (MPEG 4) (територіальна категорія мовлення - місцеве мовлення) у м. Запоріжжі (44 канал (3 програма)), потужність передавача - 0,01 кВт, місце встановлення передавача - м. Запоріжжя, вул. Матросова, 24-а, територія розповсюдження програм - м. Запоріжжя та Запорізький район, оператор телекомунікацій - Запорізька філія КРРТ, м. Запоріжжя, обсяг мовлення - 24 години на добу, відповідно до поданої заяви про видачу ліцензії на мовлення, затвердженої програмної концепції мовлення, згідно з додатком* до рішення, конкурсних умов, строк дії ліцензії - 7 років.


* Не наводиться.

3. Управлінню фінансової та бухгалтерської служби на підставі Методики розрахунків розмірів ліцензійного збору за видачу або продовження строку дії ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, визначення розміру плати за переоформлення ліцензії та видачу дубліката ліцензії на мовлення, ліцензії провайдера програмної послуги, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 N 412 (Постанова N 412) (із змінами), нарахувати ДП "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "НБМ-ЗАПОРІЖЖЯ" ПІДПРИЄМСТВА З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ У ФОРМІ ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "НБМ", м. Запоріжжя (логотип: "НБМ-Запоріжжя"), ліцензійний збір за видачу ліцензії на багатоканальне мовлення з використанням радіочастотного ресурсу у багатоканальних телемережах стандарту DVB-T2 (MPEG 4) (територіальна категорія мовлення - місцеве мовлення) у м. Запоріжжі (44 канал (3 програма)), потужність передавача - 0,01 кВт, територія розповсюдження програм - м. Запоріжжя та Запорізький район, обсяг мовлення - 24 години на добу. Врахувати ваговий коефіцієнт, який враховує територію мовлення N = 200 (для м. Запоріжжя), розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб на момент прийняття рішення, програмну концепцію мовлення та грошовий внесок під конкурсну гарантію.

4. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування, контролю та аналізу телерадіомовлення, фінансової та бухгалтерської служби, юридичне, радіочастотного ресурсу та технічного контролю.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на відповідального секретаря Національної ради О. Ільяшенка.

 

Перший заступник
голови Національної ради

О. Герасим'юк

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали