НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 10 серпня 2011 року N 1484

Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення з використанням 29 ТВК у м. Ізмаїлі Одеської обл.

Розглянувши заяви редакції районного телерадіомовлення "Кілія-Контакт", м. Кілія Одеської обл.; ТОВ "Новини 24 години", м. Київ, подані на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням 29 ТВК у м. Ізмаїлі Одеської обл., який оголошено 05.05.2011, керуючись статтями 8, 9, 10, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 32, 36, 39 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 15, 17, 18 та 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", враховуючи План розвитку національного телерадіоінформаційного простору, беручи до уваги інформацію структурних підрозділів Національної ради, керуючись офіційними даними Державної служби статистики на 01.01.2011 (чисельність наявного населення України), Національна рада вирішила:

1. Визнати редакцію районного телерадіомовлення "Кілія-Контакт", м. Кілія Одеської обл., переможцем конкурсу, який оголошено 05.05.2011, на отримання ліцензії на мовлення з використанням 29 ТВК у м. Ізмаїлі Одеської обл., потужність передавача - 0,1 кВт, обсяг мовлення - 3 години на добу.

2. Видати редакції районного телерадіомовлення "Кілія-Контакт", м. Кілія Одеської обл., ліцензію на мовлення з використанням 29 ТВК у м. Ізмаїлі Одеської обл., потужність передавача - 0,1 кВт, обсяг мовлення - 3 години на добу, згідно з окремим рішенням Національної ради, відповідно до конкурсних умов, за умови надання до Національної ради протягом двох тижнів з моменту прийняття цього рішення узгодженої сітки мовлення з телерадіоорганізацією, яка використовує зазначений канал згідно з ліцензією Національної ради.

3. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування телерадіомовлення, контрольно-аналітичне, бухгалтерської служби, правового забезпечення, науково-технічного і частотного розвитку.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови Національної ради Л. Мудрак.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали