НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 10 серпня 2011 року N 1482

Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення з використанням 3 ТВК у м. Павлограді Дніпропетровської обл.

Розглянувши заяви ПрАТ "Телевізійна служба Дніпропетровська", м. Дніпропетровськ; Асоціації телестудії м. Павлограда, м. Павлоград Дніпропетровської обл.; ТОВ "Новини 24 години", м. Київ, подані на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням 3 ТВК у м. Павлограді Дніпропетровської обл., який оголошено 05.05.2011, керуючись статтями 8, 9, 10, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 32, 36, 39 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", статтями 15, 17, 18 та 24 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення", враховуючи План розвитку національного телерадіоінформаційного простору, беручи до уваги інформацію структурних підрозділів Національної ради, керуючись офіційними даними Державної служби статистики на 01.01.2011 (чисельність наявного населення України), Національна рада вирішила:

1. Визнати ПрАТ "Телевізійна служба Дніпропетровська", м. Дніпропетровськ, переможцем конкурсу, який оголошено 05.05.2011, на отримання ліцензії на мовлення з використанням 3 ТВК у м. Павлограді Дніпропетровської обл., потужність передавача - 0,1 кВт, обсяг мовлення - 4 години на добу.

2. Видати ПрАТ "Телевізійна служба Дніпропетровська", м. Дніпропетровськ, ліцензію на мовлення з використанням 3 ТВК у м. Павлограді Дніпропетровської обл., потужність передавача - 0,1 кВт, обсяг мовлення - 4 години на добу, згідно з окремим рішенням Національної ради, відповідно до конкурсних умов, за умови надання до Національної ради протягом двох тижнів з моменту прийняття цього рішення узгодженої сітки мовлення з телерадіоорганізацією, яка використовує зазначений канал згідно з ліцензією Національної ради.

3. Виконання цього рішення покласти на управління: ліцензування телерадіомовлення, контрольно-аналітичне, науково-технічного і частотного розвитку, бухгалтерської служби, правового забезпечення.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови Національної ради Л. Мудрак.

 

Голова Національної ради

В. Манжосов

Заступник голови
Національної ради

Л. Мудрак

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали