ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 10.02.2012 р. N 230

Київ

Про визначення величини опосередкованої вартості найму (оренди) житла в місті Києві

Відповідно до статей 10, 16, 20 Закону України "Про житловий фонд соціального призначення", Порядку визначення величини опосередкованої вартості наймання (оренди) житла в населеному пункті, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.07.2008 N 682 "Деякі питання реалізації Закону України "Про житловий фонд соціального призначення", пункту 3 рішення Київської міської ради від 18.06.2009 N 621/1677 "Про затвердження величини опосередкованої вартості найму (оренди) житла у м. Києві", в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Визначити величину опосередкованої вартості найму (оренди) житла в місті Києві на одну особу за жовтень - грудень 2011 року у розмірі 175,02 грн.

2. Районним в місті Києві державним адміністраціям використовувати величину опосередкованої вартості найму (оренди) житла в місті Києві на одну особу, визначену у пункті 1 цього розпорядження, для встановлення права громадян відповідно до закону на соціальний квартирний облік та отримання житла з житлового фонду соціального призначення.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської міської державної адміністрації Кучука М. І. та голів районних в місті Києві державних адміністрацій.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали