ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

від 10 липня 2007 року

Ухвалу скасовано(згідно з ухвалою Верховного Суду України від 25 грудня 2008 року) (Ухвала N 6-21590св08)

Колегія суддів Судової палати у цивільних справах Верховного Суду України у складі - Романюка Я. М., Левченка Є. Ф., Пшонки М. П., розглянувши справу за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Фінансово-консультативний центр сприяння розвитку підприємництва" до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про визнання недійсними договорів купівлі-продажу, за касаційною скаргою ОСОБА_2 на рішення Дніпровського районного суду м. Києва від 11 серпня 2006 року та рішення апеляційного суду м. Києва від 5 грудня 2006 року, встановила:

в липні 2006 року ТОВ "Фінансово-консультативний центр сприяння розвитку підприємництва" звернулося до суду із позовом до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про визнання недійсними договорів купівлі-продажу, посилаючись на те, що зазначені договори купівлі-продажу нежитлових приміщень були укладені із порушенням норм чинного законодавства.

Рішенням Дніпровського районного суду м. Києва від 11 серпня 2006 року позов задоволено.

Рішенням апеляційного суду м. Києва 5 грудня 2006 року це рішення змінено.

У касаційній скарзі ОСОБА_2 просить скасувати зазначені судові рішення, посилаючись на порушення судом норм процесуального та матеріального права.

Згідно ст. 324 ЦПК України підставами касаційного оскарження судового рішення є неправильне застосування судом норм матеріального права чи порушення норм процесуального права.

Відповідно до вимог ст. 335 ЦПК України під час розгляду справи в касаційному порядку суд перевіряє в межах касаційної скарги правильність застосування судом першої або апеляційної інстанції норм матеріального чи процесуального права і не може встановлювати або (та) вважати доведеними обставини, що не були встановлені в рішенні чи відкинуті ним, вирішувати питання про достовірність або недостовірність того чи іншого доказу, про перевагу одних доказів над іншими.

Встановлено, і це вбачається з матеріалів справи, що судові рішення ухвалено з додержанням судом норм матеріального та процесуального права і підстави для їх скасування відсутні.

Наведені у касаційній скарзі доводи висновків суду не спростовують.

Касаційна скарга підлягає відхиленню, а оскаржувані рішення залишенню без змін.

Керуючись ст. 332 ЦПК України, колегія суддів ухвалила:

Касаційну скаргу ОСОБА_2 відхилити.

Рішення Дніпровського районного суду м. Києва від 11 серпня 2006 року та рішення апеляційного суду м. Києва від 5 грудня 2006 року залишити без змін.

Ухвала оскарженню не підлягає.

 

Судді:

Я. М. Романюк

 

Є. Ф. Левченко

 

М. П. Пшонка

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали