НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 27 жовтня 2011 року N 2085

м. Київ

Про визнання недійсними ліцензій з виробництва теплової енергії (крім певних видів господарської діяльності у сфері теплопостачання, якщо теплова енергія виробляється на теплоцентралях, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування її магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії, виданих ВАТ "МК "АЗОВСТАЛЬ"

Згідно з повноваженнями, наданими Законами України "Про державне регулювання у сфері комунальних послуг", "Про ліцензування певних видів господарської діяльності", "Про теплопостачання", Указом Президента України від 14.03.95 N 213 "Про заходи щодо забезпечення діяльності Національної комісії з питань регулювання електроенергетики України", Національна комісія регулювання електроенергетики України постановляє:

Визнати недійсними ліцензії АВ N 500687 на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім певних видів господарської діяльності у сфері теплопостачання, якщо теплова енергія виробляється на теплоцентралях, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), АВ N 500688 на право провадження господарської діяльності з транспортування її магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та АВ N 500689 на право провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії, видані ВІДКРИТОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "МЕТАЛУРГІЙНИЙ КОМБІНАТ "АЗОВСТАЛЬ" (код ЄДРПОУ 00191158, Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Лепорського, буд. 1), як такі, що не були переоформлені в установлений строк.

 

Голова Комісії

С. Тітенко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали