НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

від 24 лютого 2012 року N 121

м. Київ

Про визнання недійсною ліцензії з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії, виданої ЗАТ "Приазовкурорт"

Відповідно до Законів України "Про державне регулювання у сфері комунальних послуг", "Про ліцензування певних видів господарської діяльності", "Про теплопостачання", Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, затвердженого Указом Президента України від 23.11.2011 N 1073 (Положення N 1073/2011), Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, постановляє:

Визнати недійсною ліцензію АВ N 368388 на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії, транспортування її магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами, постачання теплової енергії (крім певних видів господарської діяльності у сфері теплопостачання, якщо теплова енергія виробляється на теплоелектроцентралях, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), видану Закритому акціонерному товариству "Приазовкурорт" (код ЄДРПОУ 02647763, Запорізька обл., місто Бердянськ, вул. Котляревського-Волкова, будинок 12/24), як таку, що не була переоформлена в установлений строк.

 

Голова Комісії

В. Саратов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали