ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Сьома сесія

РІШЕННЯ

від 15.06.2011 р. N 41

Про визнання рішень міської ради такими, що втратили чинність, та внесення змін в рішення сесії міської ради

Враховуючи зміни, внесені до Земельного кодексу України, розглянувши пропозиції постійної комісії міської ради з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, на виконання Закону України "Про прискорений перегляд регуляторних актів, прийнятих органами та посадовими особами місцевого самоврядування", враховуючи протокол від 25.02.2011 р. засідання робочої комісії з питань прискореного перегляду регуляторних актів та керуючись Законами України "Про регулювання містобудівної діяльності" (Закон N 3038-VI), "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада вирішила:

1. Визнати такими, що втратили чинність:

1.1. рішення дев'ятнадцятої сесії міської ради N 32 від 06.08.2008 р. "Про запровадження передачі земель комунальної власності територіальної громади міста Хмельницького в користування для будівництва промислових, побутових, соціально-культурних, житлових та інших об'єктів містобудування на умовах укладення договору суперфіцію";

1.2. рішення двадцять дев'ятої сесії N 21 від 28.10.2009 р. "Про затвердження Порядку погодження прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом приватних житлових будинків садибного типу, дачних та садових будинків з господарськими спорудами і будівлями, інших об'єктів, споруджених на території м. Хмельницького без дозволу на виконання будівельних робіт".

2. Внести зміни в рішення другої сесії міської ради N 36 від 30.08.2006 р. "Про порядок вибору земельних ділянок для розміщення об'єктів на території міста", виключивши пункти 5 - 9.

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови І. Прокопця та начальника управління архітектури та містобудування В. Дунаєвського.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова

С. Мельник

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали