ОДЕСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

від 08.07.2011 р. N 794-VI

Про визнання таким, що втратило чинність, рішення Одеської міської ради від 36.01.2007 р. N 840-V "Про встановлення розміру плати за користування даними Реєстру документів дозвільного характеру м. Одеси"

Відповідно до ст. 25 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст. 6 Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності", у зв'язку зі зміною законодавства України та з метою усунення протиріч у місцевих нормативно-правових актах, Одеська міська рада вирішила:

1. Рішення Одеської міської ради від 26.01.2007 р. N 840-V "Про встановлення розміру плати за користування даними Реєстру документів дозвільного характеру м. Одеси" визнати таким, що втратило чинність.

2. Департаменту інформації та зв'язків з громадськістю Одеської міської ради оприлюднити це рішення в установленому порядку.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Одеської міської ради із законності, правопорядку та реалізації державної регуляторної політики.

 

Міський голова

О. Костусєв

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали