ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 03.09.2011 р. N 1599

Київ

Про визнання таким, що втратило чинність, розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 04.09.2009 N 1000

Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про регулювання містобудівної діяльності" (Закон N 3038-VI), "Про прискорений перегляд регуляторних актів, прийнятих органами та посадовими особами місцевого самоврядування", з метою приведення правових актів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у відповідність до вимог законодавства, в межах функцій органу місцевого самоврядування:

1. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 04.09.2009 N 1000 "Про порядок надання архітектурно-планувальних вимог до проектування об'єкта".

2. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом функціональних обов'язків прийняти рішення щодо забезпечення висвітлення змісту цього розпорядження в засобах масової інформації.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали