АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ'ЯЗКУ ТА ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

02.12.2016

м. Київ

N 750

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
23 грудня 2016 р. за N 1686/29816

Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України від 14 жовтня 2014 року N 532

Відповідно до пункту 10 Положення про Адміністрацію Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 вересня 2014 року N 411 (Постанова N 411), та з метою приведення нормативно-правових актів Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України з питань ліцензування господарської діяльності з надання послуг у галузі технічного захисту інформації у відповідність до вимог Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Постанова N 411)

НАКАЗУЮ:

1. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України від 14 жовтня 2014 року N 532 "Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з надання послуг у галузі технічного захисту інформації (згідно з переліком, що визначається Кабінетом Міністрів України), Порядку контролю за додержанням Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з надання послуг у галузі технічного захисту інформації (згідно з переліком, що визначається Кабінетом Міністрів України)" (Умови N 532), зареєстрований у Міністерстві юстиції України 04 листопада 2014 року за N 1387/26164.

2. Директору Департаменту захисту інформації Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України забезпечити подання цього наказу в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України.

 

Голова Служби
генерал-майор Держспецзв'язку

Л. О. Євдоченко

ПОГОДЖЕНО:

 

Голова Антимонопольного
комітету України

Ю. Терентьєв

Голова Державної
регуляторної служби України

К. Ляпіна
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали