МІНІСТЕРСТВО ПРОМИСЛОВОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 2 вересня 2011 року N 252

Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства промислової політики України від 19.03.2010 N 148

На підставі постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до переліку органів ліцензування" від 27.07.2011 N 798 (Постанова N 798) наказую:

1. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства промислової політики України "Про створення постійно діючої Ліцензійної комісії з питань ліцензування заготівлі, переробки, металургійної переробки металобрухту кольорових і чорних металів" від 19.03.2010 N 148.

2. Управлінню кольорової металургії та вторинних металів (Шинкаренко П. С.) провести інвентаризацію ліцензійних справ, за результатами скласти відповідний акт.

3. Управлінню кольорової металургії та вторинних металів (Шинкаренко П. С.) підготувати ліцензійні справи діючих ліцензіатів та ліцензійні справи, термін зберігання яких не закінчився, до передачі Міністерству економічного розвитку і торгівлі України.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Біленького С. Л.

 

Перший заступник Міністра
промислової політики України -
голова комісії з проведення реорганізації

С. В. Сиротюк

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали