ПРАВЛІННЯ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ ВІД НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ НА ВИРОБНИЦТВІ ТА ПРОФЕСІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 1 березня 2012 року N 9

Про визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України

У зв'язку з набранням чинності з 01.01.2012 року постановою Кабінету Міністрів України від 30.11.2011 року N 1232 "Деякі питання розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві" (Постанова N 1232), якою визначено строки інформування роботодавцем робочого органу виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України про кожний нещасний випадок на виробництві та форма повідомлення про нещасний випадок, правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України постановляє:

1. Визнати такими, що втратили чинність, постанови правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України від 01.11.2001 N 46 "Про затвердження форми повідомлення про нещасний випадок, крім випадків із смертельним наслідком та групових" та від 19.06.2003 N 34 "Про визначення строку інформування роботодавцем робочого органу виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України про кожний нещасний випадок або професійне захворювання на підприємстві".

2. Виконавчій дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України довести цю постанову до управлінь виконавчої дирекції Фонду в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі.

3. Ця постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова правління

Б. Райков

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали