ПРАВЛІННЯ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ ВІД НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ НА ВИРОБНИЦТВІ ТА ПРОФЕСІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 20 липня 2011 року N 38

Про визнання такою, що втратила чинність, постанови правління Фонду від 29.07.2004 року N 60

Правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України постановляє:

1. Визнати такою, що втратила чинність, постанову правління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України від 29.07.2004 року N 60 "Про затвердження Порядку надіслання органам державної податкової служби подання про здійснення заходів щодо погашення страхувальником не внесених в установлений строк страхових внесків на соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання (недоїмки), штрафних (фінансових) санкцій та пені, нарахованої на недоїмку, та інформації про скасування або зміну суми недоїмки, штрафних (фінансових) санкцій та пені за рішенням суду (господарського суду) від робочих органів виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України".

2. Виконавчій дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України довести цю постанову до відома управлінь виконавчої дирекції Фонду в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі.

 

Голова правління

Б. Райков

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали