ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

від 3 вересня 2010 року

Колегія суддів Судової палати у цивільних справах Верховного Суду України в складі суддів - Лихути Л. М., Левченка Є. Ф., Сеніна Ю. Л., розглянувши в попередньому судовому засіданні справу за позовом ОСОБА_4 до ОСОБА_5, ОСОБА_6 про визнання третейської угоди недійсною, встановила:

У вересні 2009 року позивач, звернувшись до суду з указаним позовом, просив визнати недійсною третейську угоду у формі третейського застереження до договору купівлі-продажу земельних ділянок від 20 січня 2009 року, укладеного від його імені ОСОБА_5 з ОСОБА_6

Рішенням Обухівського районного суду Київської області від 17 грудня 2009 року, залишеним без змін ухвалою апеляційного суду Київської області від 23 березня 2010 року, позов задоволено. Визнано недійсною угоду, укладену у вигляді третейського застереження до договору купівлі-продажу земельної ділянки, укладеного 20 січня 2009 року між ОСОБА_5 та ОСОБА_6

У поданій касаційній скарзі ОСОБА_6 просить зазначені судові рішення скасувати, посилаючись на порушення судами норм матеріального та процесуального права.

Відповідно до ч. 2 ст. 324 ЦПК України підставами касаційного оскарження є неправильне застосування судом норм матеріального права чи порушення норм процесуального права.

Відповідно до вимог ст. 335 ЦПК України суд касаційної інстанції не може встановлювати або (та) вважати доведеними обставини, що не були встановлені в рішенні суду чи відкинуті ним, вирішувати питання про достовірність чи недостовірність того чи іншого доказу, про перевагу одних доказів над іншими.

Оскільки з матеріалів справи та змісту касаційної скарги не вбачається порушення судами норм матеріального та процесуального права, колегія суддів вважає за необхідне касаційну скаргу відхилити.

Керуючись ст. 332 ЦПК України, колегія суддів Судової палати у цивільних справах Верховного Суду України ухвалила:

Касаційну скаргу ОСОБА_6 відхилити.

Рішення Обухівського районного суду Київської області від 17 грудня 2009 року та ухвалу апеляційного суду Київської області від 23 березня 2010 року залишити без змін.

Ухвала оскарженню не підлягає.

 

Судді:

Л. М. Лихута

 

Є. Ф. Левченко

 

Ю. Л. Сенін

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали