КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 7 березня 2012 р. N 192

Київ

Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виконання зобов'язань України у сфері міжнародного науково-технічного співробітництва

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виконання зобов'язань України у сфері міжнародного науково-технічного співробітництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 квітня 2011 р. N 385 (Постанова N 385) (Офіційний вісник України, 2011 р., N 28, ст. 1169), зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 7 березня 2012 р. N 192

ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виконання зобов'язань України у сфері міжнародного науково-технічного співробітництва (Постанова N 385)

1. У пункті 1 слова "Державному агентству з питань науки, інновацій та інформації" виключити.

2. У пункті 2 слова "Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Державне агентство з питань науки, інновацій та інформації" замінити словами "Головним розпорядником бюджетних коштів є МОНмолодьспорт, відповідальним виконавцем бюджетної програми є Держінформнауки".

3. В абзаці п'ятому підпункту 4 пункту 3 слова "головним розпорядником бюджетних коштів" замінити словами "відповідальним виконавцем бюджетної програми".

4. В абзаці першому пункту 4 слова "головного розпорядника бюджетних коштів" замінити словами "відповідального виконавця бюджетної програми".

5. У пункті 5 слова "Головний розпорядник бюджетних коштів затверджує наказом" замінити словами "Відповідальний виконавець бюджетної програми визначає".

6. Пункти 8 і 10 викласти у такій редакції:

"8. Головний розпорядник бюджетних коштів і відповідальний виконавець бюджетної програми забезпечують цільове та ефективне використання бюджетних коштів.";

"10. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік бюджетних зобов'язань в органах Казначейства та проведення операцій, пов'язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються в установленому законодавством порядку.".

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали